IMG_0963 - Version 2.JPG jongstejeugdcopy.jpg mb1kampioen2014.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg wkveld.jpg jongensb1.jpg image.jpg esmeelooijen.jpg rijp.jpg veld1.jpg sakemetjb1.jpg hagel.jpg terrasmeubilair.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast


Senioren
D2
19:30 - 21:00
V1 - CD
Trainer(s)
Gino de Vin
Opmerkingen
DVetA
21:00 - 22:30
V1 - CD
Trainer(s)
Gino de Vin
Opmerkingen
DVetB
21:00 - 22:30
V2 - CD
Trainer(s)
Tijmen van Tongeren
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:30 - 21:00
V1 - AB
Trainer(s)
Jack in den Haak
Opmerkingen
MA2
18:00 - 19:30
V1 - CD
Trainer(s)
Dion Horrocks
Opmerkingen
Junioren B
MB3
19:30 - 21:00
V2 - AB
Trainer(s)
Lars Breedveld
Opmerkingen
MB5
19:30 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Tijmen van Tongeren
Opmerkingen
Junioren C
MC2
16:00 - 16:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Looptraining MC2
Junioren D
MD1
15:30 - 16:00
V1 - AB
Trainer(s)
Desiree Roordink
Opmerkingen
Looptraining Roordink MD1 & MD2
MD2
15:30 - 16:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Looptraining Roordink MD1 & MD2
MD4
18:00 - 19:30
V2 - CD
Trainer(s)
Boudewijn Goedhart
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Jan Christiaan Wahls
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
M8E02
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Robin Olthof
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
M8E03
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Sebastiaan Kranendonk
Valentijn Kregting
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
M8E04
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Emma Rotmans
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
M8E05
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Indira Senneca
Marit Vos
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
Jongste jeugd E
ME06
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Fenne Theunissen
Gunvor Janssen
Robert Louwerse
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
ME07
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Boudewijn Goedhart
Carlijn Kreikamp
Ralph Hendriks
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
ME08
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Mo Rida
Veerle Verkuil
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
ME09
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Myrthe Wigersma
Ageeth Panman
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
ME10
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Hjalmar Klippel
Sake Kampen
Edwin van Houts
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
Jongste jeugd F
MF1
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Claire Snijders
Joyce Zuiderwijk
Pepijn de Jong
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
MF2
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Wouter Kuipers
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
MF3
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Karen van Liere
Monique van den Broek
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
MF4
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Charlotte Zoet
Job Roozenburg
Max van Min
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
MF6-A
16:00 - 17:00
V3
Trainer(s)
Arianne Samsom
Elke Smit
Renate Rijkels
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
Overig
Oefenwedstrijd
19:30 - 21:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Oefenwedstrijd
21:00 - 22:30
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
HVetA
21:00 - 22:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HVetB
21:00 - 22:30
V1 - AB
Trainer(s)
Maarten Schoemaker
Opmerkingen
HVetC
21:00 - 22:30
V2 - AB
Trainer(s)
David van Nispen
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
V1 - AB
Trainer(s)
Thymen Sieval
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:30
V2 - AB
Trainer(s)
Gino de Vin
Opmerkingen
Junioren D
JD1
16:30 - 18:00
V1 - AB
Trainer(s)
Maarten Schoemaker
Opmerkingen
JD2
16:30 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Lars Kruijdenberg
Wouter Verbraak
Opmerkingen
JD3
18:00 - 19:30
V3 - CD
Trainer(s)
Olivier Loeffen
Opmerkingen
JD4
18:00 - 19:30
V3 - AB
Trainer(s)
Bjorn Kruijdenberg
Ties Luijpen
Maarten Schoemaker
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE3
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Berend Biemans
Tom Korver
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
JE4
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Mathijs Verbraak
Rodin De Jong
Emily Zhu
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
Jongste jeugd F
JF1
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Caroline Hoeks
Kirsten Van Der Kleij
Jasper Arts
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
JF2
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Berend Biemans
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
JF3
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Peter-Paul Zoet
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers
JF6-A
16:00 - 17:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Diecks met jeugdtrainers