Organisatie
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

dinsdag 30 november 2021
Alle uitwedstrijden van dinsdag 30 november 2021 zijn afgelast



Bestuur
Patricia Vermeulen Voorzitter
Friso Sybrandy Vice-voorzitter / Bestuurslid Accommodatie
Roy de Jong Penningmeester
Albert Goense Secretaris
Jeroen de Jong Bestuurslid Hockeytechnische Zaken
Organisatie
Elkin van Leeuwen Beheerder
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie
Administratieve Organisatie
Sjoerd Westdijk Administrateur
Maaike Westdijk - Henneman Ledenadministratie
Karin Blok VOG Administratie
App | Website | Clubcard | ICT
Sjoerd Westdijk Webmaster
Boudewijn Goedhart Webmaster
Jorn Hoogland Webmaster
Adriana Overdijkink Webmaster
Privacy en Gegevensbescherming (AVG)
Alma Kuijpers Privacy Officer
Kirsten van der Kleij Contactpersoon
Anneke van der Horst-Dijkman Contactpersoon
Commissies in alfabetische volgorde
Accommodatiecommissie
Jacques Mol Commissielid
Stefan Morssink Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Barcommissie
Rosa Kwee Commissielid
Marjolein Schlarmann Commissielid
Commissie Sportiviteit en Respect (S&R)
Milja Brinksma Commissielid
Erwin Verwer Commissielid
Michiel Wildeboer Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Froukje Udink Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Continuïteitscommissie
Jean Olthof Voorzitter
Maartje Bedaux Secretaris
Robbert Luijpen Penningmeester
Controlecommissie
Amira Osman Commissielid
DWF
Maartje Bedaux Commissielid
Evenementencommissie
Wendy Korving Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Grote Clubactie Commissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Marcel Jacobs Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
HCY Academy
Renée Hoiting Manager HCY Academy
Jongste Jeugdcommissie
Nynke Daane Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Jozefine Hoft Lijncoördinator 1e jrs F a.i.
Maaike Westdijk - Henneman Lijncoördinator 1e jrs F a.i.
Jozefine Hoft Lijncoördinator 2e jrs F
Maaike Westdijk - Henneman Lijncoördinator 2e jrs F
Pieter van den Berg Lijncoördinator 1e jrs E
Jaap van der Velden Lijncoördinator 1e jrs E
Dick Jense Lijncoördinator 2e jrs E
Sten van Ooik Lijncoördinator 2e jrs E
Kluscommissie
Stefan Morssink Commissielid
Carmelo Franzo Commissielid
Chris Wassink Commissielid
Edwin Litan Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
Jack in den Haak Commissielid
Robbert Staal Commissielid
Ardo de Graaf Commissielid
Jacques Mol Commissielid
Materialencommissie
Astrid Baks Commissielid
Monique van Hattum Commissielid
Barbara Blokland Commissielid
Selma de Jong Commissielid
Redactie
Sammy Chen Redacteur
Daphne van Zeeland Redacteur
Githa Mourits Redacteur
Erwin Bloys van Treslong Redacteur
Scheidsrechterscommissie
Jordi Pavloff Voorzitter
Maartje Bedaux Commissielid
Kan de Jong Commissielid
Lucien Blom Commissielid
Walter Michiels Commissielid
Sponsorcommissie
Marcel Verbraak Voorzitter
Martijn Ramekers Commissielid
Roeland Barkhof Commissielid
Gert-Jan Borgman Commissielid
Arnoud van Unen Commissielid
Nils Schmeling Commissielid
Paul Pasveer Commissielid
Technische Commissie
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens A
Erik Groenewegen Lijncoördinator Meisjes A
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens B
Lars Wigersma Lijncoördinator Meisjes B
Jeroen de Jong Lijncoördinator Jongens C
Ilse Bloot - Blokland Lijncoördinator Meisjes C
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator Jongens D
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator Meisjes D
Technische Commissie Senioren Breedte
Jasper Bremer Voorzitter
Tijn van Eldijk Commissielid
Roger Blokland Commissielid
Patricia Vermeulen Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator Trim
Technische Commissie Senioren Top
Jasper Bremer Voorzitter
Maarten Schoemaker Commissielid
Frank Barendregt Commissielid
Thomas van Meerten Commissielid
Toernooicommissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Hugo 't Hart Commissielid
Diaan Schulte Commissielid
Tuchtcommissie
Marjolein Vercammen Voorzitter
René van Winden Secretaris
Jarl Kuiper Commissielid
Kyung de Graaf Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris Jeugd
Renée Hoiting Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris senioren
Wedstrijdtafel
Caroline Harteveld Gastvrouw
Eline Luijpen-Bloem Gastvrouw
Zaalhockeycommissie
Renée Hoiting Zaalcommissaris
Monique van den Broek Commissielid
Projecten
Project Blaashal
Robbert Luijpen Projectlid
Thijn Forrer Projectlid
Arjen van Luttervelt Projectlid
Bastiaan Hogendonk Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Pieter Lugtigheid Projectlid
Project Duurzaamheid
Walter Sieval Projectlid
Friso Sybrandy Projectlid
Jacques Mol Projectlid
Roeland Barkhof Projectlid
Roger Blokland Projectlid
Stefan Morssink Projectlid
Remco Landman Projectlid