Organisatie


Bestuur
Milco de Frel Voorzitter
Friso Sybrandy Vice-voorzitter / Bestuurslid Accommodatie
Roy de Jong Penningmeester
Albert Goense Secretaris
Sanne Stigter Bestuurslid Algemeen
Organisatie
Elkin van Leeuwen Beheerder
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie
Administratieve Organisatie
Sjoerd Westdijk Administrateur
Maaike Westdijk - Henneman Ledenadministratie
Karin Blok VOG Administratie
App | Website | Clubcard | ICT
Sjoerd Westdijk Webmaster
Tom van Poecke Webmaster
Edwin Litan Webmaster
Privacy en Gegevensbescherming (AVG)
Alma Kuijpers Privacy Officer
Vertrouwenscontactpersoon (VCP)
Margot Snelders Contactpersoon
Mascha Kamphuis Contactpersoon
Anneke Dijkman Contactpersoon
Commissies in alfabetische volgorde
Accommodatiecommissie
Jacques Mol Commissielid
Stefan Morssink Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Barcommissie
Rosa Kwee Commissielid
Commissie Sportiviteit en Respect (S&R)
Milja Brinksma Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Froukje Udink Commissielid
Michiel Wildeboer Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Communicatie Commissie
Sonja Bloemers-Blom Commissielid
Tiffany Fluent Commissielid
Maartje Bakker Commissielid
Daphne van Zeeland Commissielid
Albert Goense Commissielid
Controlecommissie
Desiree van Haasteren Commissielid
Edwin van Dusseldorp Commissielid
Hendrik Takens Commissielid
DWF
Machteld Takens Commissielid
Evenementencommissie
Sanne Stigter Commissielid
Wendy Korving Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Grote Clubactie Commissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Marcel Jacobs Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
HCY Academy
Franklin Dikmoet Technisch Coördinator
Renée Hoiting Manager HCY Academy
Jongste Jeugdcommissie
Victor ten Wolde Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Nynke Daane Lijncoördinator 2e jrs F
Jaap van der Velden Lijncoördinator 2e jrs F
Victor ten Wolde Lijncoördinator 1e jrs E
Dick Jense Lijncoördinator 1e jrs E
Pieter van den Berg Lijncoördinator 2e jrs E - Meisjes
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator 2e jrs E - Jongens
Kluscommissie
Stefan Morssink Commissielid
Carmelo Franzo Commissielid
Chris Wassink Commissielid
Edwin Litan Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
Jack in den Haak Commissielid
Robbert Staal Commissielid
Ardo de Graaf Commissielid
Jacques Mol Commissielid
Materialencommissie
Astrid Baks Commissielid
Monique van Hattum Commissielid
Barbara Blokland Commissielid
Talitha Göttgens Commissielid
Redactie
Sonja Bloemers-Blom Redacteur
Daphne van Zeeland Redacteur
Scheidsrechterscommissie
Bart van der Ruijt Voorzitter
Sponsorcommissie
Marcel Verbraak Voorzitter
Martijn Ramekers Commissielid
Roeland Barkhof Commissielid
Gert-Jan Borgman Commissielid
Paul Pasveer Commissielid
Technische Commissie
Victor ten Wolde Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Jasper Bremer Commissielid
Edmund Vriesde Commissielid
Ilse Bloot - Blokland Commissielid
Jeroen de Jong Commissielid
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens A
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens B
Jeroen Bongers Lijncoördinator Jongens C
Hendrik Takens Lijncoördinator Jongens D
Angela Wilson Lijncoördinator Meisjes B
Senioren
Mildred Taal Lijncoordinator Senioren Dames
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator Trim
Toernooicommissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Hugo 't Hart Commissielid
Pieter van den Berg Commissielid
Diaan Schulte Commissielid
Tuchtcommissie
Marjolein Vercammen Voorzitter
Alexander Loeffen Secretaris
Jarl Kuiper Commissielid
Kyung de Graaf Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris Jeugd
Renée Hoiting Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Marjolein Ancher Wedstrijdsecretaris senioren
Wedstrijdtafel
Caroline Harteveld Gastvrouw
Evelien Babbé Gastvrouw
Zaalhockeycommissie
Renée Hoiting Zaalcommissaris
Monique van den Broek Commissielid
Projecten
Lustrum 2020
Franca Hoff Projectlid
Sanne Stigter Projectlid
Wendy Korving Projectlid
Anke Versteegen Projectlid
Sharon den Hartog Projectlid
Project Blaashal
Arjen van Luttervelt Projectlid
Bastiaan Hogendonk Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Pieter Lugtigheid Projectlid
Robbert Luijpen Projectlid
Thijn Forrer Projectlid
Project Duurzaamheid
Jacques Mol Projectlid
Walter Sieval Projectlid
Friso Sybrandy Projectlid
Remco Landman Projectlid
Roeland Barkhof Projectlid
Roger Blokland Projectlid
Stefan Morssink Projectlid