Organisatie
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 26 juni 2021
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Jongens 8E2 HC Pijnacker J8E1
16:00 Uit Meisjes B7 De Kieviten MB4
17:00 Thuis Meisjes A4 HC Schiedam MA4


Bestuur
Milco de Frel Voorzitter
Friso Sybrandy Vice-voorzitter / Bestuurslid Accommodatie
Roy de Jong Penningmeester
Albert Goense Secretaris
Jeroen de Jong Bestuurslid Hockeytechnische Zaken
Organisatie
Elkin van Leeuwen Beheerder
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie
Administratieve Organisatie
Sjoerd Westdijk Administrateur
Maaike Westdijk - Henneman Ledenadministratie
Karin Blok VOG Administratie
App | Website | Clubcard | ICT
Sjoerd Westdijk Webmaster
Boudewijn Goedhart Webmaster
Edwin Litan Webmaster
Privacy en Gegevensbescherming (AVG)
Alma Kuijpers Privacy Officer
Vertrouwenscontactpersoon (VCP)
Margot Snelders Contactpersoon
Mascha Kamphuis Contactpersoon
Anneke Dijkman Contactpersoon
Commissies in alfabetische volgorde
Accommodatiecommissie
Jacques Mol Commissielid
Stefan Morssink Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Barcommissie
Rosa Kwee Commissielid
Commissie Sportiviteit en Respect (S&R)
Milja Brinksma Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Froukje Udink Commissielid
Michiel Wildeboer Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Communicatie Commissie
Nynke Daane Commissielid
Sonja Bloemers-Blom Commissielid
Tiffany Fluent Commissielid
Sammy Chen Commissielid
Daphne van Zeeland Commissielid
Albert Goense Commissielid
Controlecommissie
Edwin van Dusseldorp Commissielid
Amira Osman Commissielid
DWF
Machteld Takens Commissielid
Evenementencommissie
Sanne Stigter Commissielid
Wendy Korving Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Grote Clubactie Commissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Marcel Jacobs Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
HCY Academy
Franklin Dikmoet Technisch Coördinator
Renée Hoiting Manager HCY Academy
Jongste Jeugdcommissie
Victor ten Wolde Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Jozefine Hoft Lijncoördinator 1e jrs F
Maaike Westdijk - Henneman Lijncoördinator 1e jrs F
Nynke Daane Lijncoördinator 2e jrs F
Jaap van der Velden Lijncoördinator 2e jrs F
Victor ten Wolde Lijncoördinator 1e jrs E
Dick Jense Lijncoördinator 1e jrs E
Pieter van den Berg Lijncoördinator 2e jrs E - Meisjes
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator 2e jrs E - Jongens
Kluscommissie
Stefan Morssink Commissielid
Carmelo Franzo Commissielid
Chris Wassink Commissielid
Edwin Litan Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
Jack in den Haak Commissielid
Robbert Staal Commissielid
Ardo de Graaf Commissielid
Jacques Mol Commissielid
Materialencommissie
Astrid Baks Commissielid
Monique van Hattum Commissielid
Barbara Blokland Commissielid
Talitha Göttgens Commissielid
Redactie
Sonja Bloemers-Blom Redacteur
Daphne van Zeeland Redacteur
Scheidsrechterscommissie
Jordi Pavloff Voorzitter
Casper van Beek Commissielid
Kan de Jong Commissielid
Lucien Blom Commissielid
Sponsorcommissie
Marcel Verbraak Voorzitter
Martijn Ramekers Commissielid
Roeland Barkhof Commissielid
Gert-Jan Borgman Commissielid
Arnoud van Unen Commissielid
Nils Schmeling Commissielid
Paul Pasveer Commissielid
Technische Commissie
Jasper Bremer Commissielid
Edmund Vriesde Commissielid
Ilse Bloot - Blokland Commissielid
Jeroen de Jong Commissielid
Victor ten Wolde Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens A
Angela Wilson Lijncoördinator Meisjes A
Hendrik Takens Lijncoördinator Jongens B
Lars Wigersma Lijncoördinator Meisjes B
Erik Groenewegen Lijncoördinator Meisjes B
Jeroen Bongers Lijncoördinator Jongens C
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator Jongens D
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator Meisjes D
Senioren
Mildred Taal Lijncoordinator Senioren Dames
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator Trim
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator Trim
Toernooicommissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Hugo 't Hart Commissielid
Pieter van den Berg Commissielid
Diaan Schulte Commissielid
Tuchtcommissie
Marjolein Vercammen Voorzitter
René van Winden Secretaris
Jarl Kuiper Commissielid
Kyung de Graaf Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris Jeugd
Renée Hoiting Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris senioren
Wedstrijdtafel
Caroline Harteveld Gastvrouw
Evelien Babbé Gastvrouw
Zaalhockeycommissie
Renée Hoiting Zaalcommissaris
Monique van den Broek Commissielid
Projecten
Lustrum 2020
Franca Hoff Projectlid
Sanne Stigter Projectlid
Wendy Korving Projectlid
Anke Versteegen Projectlid
Sharon den Hartog Projectlid
Project Blaashal
Arjen van Luttervelt Projectlid
Bastiaan Hogendonk Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Pieter Lugtigheid Projectlid
Robbert Luijpen Projectlid
Thijn Forrer Projectlid
Project Duurzaamheid
Walter Sieval Projectlid
Friso Sybrandy Projectlid
Jacques Mol Projectlid
Roeland Barkhof Projectlid
Roger Blokland Projectlid
Stefan Morssink Projectlid
Remco Landman Projectlid