14. veld1.jpg 7. Hockeymeisje 01.jpg 6. esmeelooijen.jpg 12. Hockeymeisje 02.jpg 8. terrasmeubilair.jpg 10. Foto benen.jpg 1. H1 Silvercup 2018 01.jpg 4. mb1kampioen2014.jpg 5. H1 Silvercup 2018 04.jpg 13. H1 Silvercup 2018 07.jpg 2. Foto vlag.jpg 11. H1 Silvercup 2018 06.jpg 15. H1 Silvercup 2018 08.jpg 9. H1 Silvercup 2018 05.jpg 3. H1 Silvercup 2018 03.jpg
Handige links
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast


Organisatie

Hier vindt u een overzicht van de vrijwilligers bij het bestuur en de verschillende commissies in alfabetische volgorde. voor meer informatie over het bestuur, kijkt u hier
voor meer informatie over de commissies kijkt u hier 
Bestuur - Mail
Milco de Frel Voorzitter  mail
Jean Olthof Vice-voorzitter  mail
Joyce Oppelaar Penningmeester  mail
Albert Goense Secretaris  mail
Maartje Bedaux Bestuurslid Hockeytechnische Zaken  mail
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie  mail
Organisatie
Accommodatie - Mail
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie
Elkin van Leeuwen Beheerder  mail
Administratieve Organisatie - Mail
Sjoerd Westdijk Administrateur  mail
Maaike Westdijk - Henneman Ledenadministratie  mail
App | Website | Clubcard | ICT - Mail
Sjoerd Westdijk Webmaster
Tom van Poecke Webmaster
Edwin Litan Webmaster
Vertrouwenscontactpersoon (VCP) - Mail
Margot Snelders Contactpersoon
Commissies in alfabetische volgorde
Barcommissie - Mail
Melanie Korver Commissielid  mail
Commissie Veiligheid en Respect - Mail
Franca Hoff Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Froukje Udink Commissielid
Milja Brinksma Commissielid
Communicatie - Mail
Sonja Bloemers-Blom Redacteur
Wendy Schalke Redacteur
Paula Luxen Redacteur
Controlecommissie - Mail
Desiree van Haasteren Commissielid
Roy de Jong Commissielid
Hendrik Takens Commissielid
DWF - Mail
Wouter Jong Commissielid
Annette van Elswijk Commissielid
Ruby Sharma Commissielid
Laila van Gorkom Commissielid
Feestcommissie - Mail
Boudewijn Goedhart Voorzitter
Elkin van Leeuwen Commissielid
Hella Theeuwes Commissielid
Michiel Rap Commissielid
Frank de Caluwe Commissielid
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Remco Landman Commissielid
Sjoerd Westdijk Commissielid
HCY Academy - Mail
Hugo 't Hart Voorzitter
Maarten Schoemaker Commissielid
Jos Zevenberg Commissielid
Frank Barendregt Commissielid
Marcel de Jager Commissielid
Thomas van Meerten Commissielid
Jongste Jeugdcommissie - Mail
Renée Hoiting Voorzitter Jongste Jeugdcommissie  mail
Mirjam Hijman Lijncoördinator 1e jrs E  mail
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator 1e jrs E  mail
Hugo 't Hart Lijncoördinator 2e jrs E  mail
Victor ten Wolde Lijncoördinator 1e jrs F  mail
Bart van der Ruijt Lijncoördinator 2e jrs F  mail
Kluscommissie - Mail
Stefan Morssink Commissielid
Carmelo Franzo Commissielid
Chris Wassink Commissielid
Edwin Litan Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
Jack in den Haak Commissielid
Robbert Staal Commissielid
Ardo de Graaf Commissielid
Jacques Mol Commissielid
Materialencommissie - Mail
Astrid Baks Commissielid
Monique van Hattum Commissielid
Barbara Blokland Commissielid
Scheidsrechterscommissie - Mail
Jordy van Wijhe Voorzitter
Juliën Ancher Commissielid
Nils Schmeling Commissielid
Marco Bakker Commissielid
Bart van der Ruijt Commissielid
Sponsorcommissie - Mail
Marcel Verbraak Voorzitter
Martijn Ramekers Commissielid
Roeland Barkhof Commissielid
Gert-Jan Borgman Commissielid
Paul Pasveer Commissielid
Technische Commissie - Mail
Daniëlle van der Hek Voorzitter
Renée Hoiting Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Walter Michiels Commissielid
Erik Groenewegen Commissielid
Geraldine Dijk Commissielid
Simone Keetman Commissielid
Jeroen Bongers Commissielid
Jasper Bremer Commissielid
Toernooicommissie - Mail
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Melanie Korver Commissielid
Hugo 't Hart Commissielid
Tuchtcommissie - Mail
Jarl Kuiper Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Kyung de Graaf Commissielid
Friso Sybrandy Voorzitter
Alexander Loeffen Secretaris
Franca Hoff Commissielid
Wedstrijdsecretariaat - Mail
Birgitte Kok- Coers Wedstrijdsecretaris jeugd
Wedstrijdtafel - Mail
Caroline Harteveld Gastvrouw
Evelien Babbé Gastvrouw
Zaalhockeycommissie - Mail
Roger Blokland Zaalcommissaris
Franca Hoff Commissielid
Judith Achterberg Commissielid
Maartje Bedaux Commissielid
Projecten
Project Blaashal - Mail
Arjen van Luttervelt Projectlid
Bastiaan Hogendonk Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Pieter Lugtigheid Projectlid
Robbert Luijpen Projectlid
Thijn Forrer Projectlid
Project Duurzaamheid - Mail
Jacques Mol Projectlid
Walter Sieval Projectlid
Friso Sybrandy Projectlid
Remco Landman Projectlid
Roeland Barkhof Projectlid
Roger Blokland Projectlid
Stefan Morssink Projectlid
Project Grote Clubactie - Mail
Maaike Westdijk - Henneman Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Robbert Luijpen Projectlid