IMG_0963 - Version 2.JPG esmeelooijen.jpg veld1.jpg image.jpg mb1kampioen2014.jpg jongstejeugdcopy.jpg wkveld.jpg Foto test.jpg sakemetjb1.jpg jongensb1.jpg terrasmeubilair.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg
Handige links
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast


Organisatie

Hier vindt u een overzicht van de vrijwilligers bij het bestuur en de verschillende commissies in alfabetische volgorde. voor meer informatie over het bestuur, kijkt u hier
voor meer informatie over de commissies kijkt u hier 
Bestuur - Mail
Milco de Frel Voorzitter  mail
Jean Olthof Vice-voorzitter  mail
Joyce Oppelaar Penningmeester  mail
Albert Goense Secretaris  mail
Maartje Bedaux Bestuurslid Hockeytechnische Zaken  mail
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie  mail
Sanne Stigter Bestuurslid Algemeen  mail
Organisatie
Accommodatie - Mail
Elkin van Leeuwen Beheerder  mail
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie
Administratieve Organisatie - Mail
Sjoerd Westdijk Administrateur  mail
Maaike Westdijk - Henneman Ledenadministratie  mail
Karin Blok VOG Administratie  mail
App | Website | Clubcard | ICT - Mail
Sjoerd Westdijk Webmaster
Tom van Poecke Webmaster
Edwin Litan Webmaster
Privacy en Gegevensbescherming (AVG) - Mail
Alma Kuijpers Privacy Officer
Vertrouwenscontactpersoon (VCP) - Mail
Margot Snelders Contactpersoon
Commissies in alfabetische volgorde
Barcommissie - Mail
Marjolein Schlarmann Commissielid a.i.
Commissie Sportiviteit en Respect (S&R) - Mail
Milja Brinksma Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Froukje Udink Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Communicatie - Mail
Sonja Bloemers-Blom Redacteur
Wendy Schalke Redacteur
Controlecommissie - Mail
Desiree van Haasteren Commissielid
Roy de Jong Commissielid
Edwin van Dusseldorp Commissielid
Hendrik Takens Commissielid
DWF - Mail
Ruby Sharma Commissielid
Laila van Gorkom Commissielid
Evenementencommissie - Mail
Sanne Stigter Commissielid
Wendy Korving Commissielid
Franca Hoff Commissielid
HCY Academy - Mail
Hugo 't Hart Voorzitter
Maarten Schoemaker Commissielid
Jos Zevenberg Commissielid
Frank Barendregt Commissielid
Marcel de Jager Commissielid
Thomas van Meerten Commissielid
Jongste Jeugdcommissie - Mail
Renée Hoiting Voorzitter Jongste Jeugdcommissie  mail
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator 2e jrs E  mail
Bart van der Ruijt Lijncoördinator 1e jrs E  mail
Victor ten Wolde Lijncoördinator 2e jrs F  mail
Kluscommissie - Mail
Stefan Morssink Commissielid
Carmelo Franzo Commissielid
Chris Wassink Commissielid
Edwin Litan Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
Jack in den Haak Commissielid
Robbert Staal Commissielid
Ardo de Graaf Commissielid
Jacques Mol Commissielid
Materialencommissie - Mail
Barbara Blokland Commissielid
Astrid Baks Commissielid
Monique van Hattum Commissielid
Talitha Göttgens Commissielid
Meer Actieve Vrijwilligers (MAV) - Mail
Marianne Knibbe Commissielid
Jan-willem Schalkwijk Commissielid
Laurien Korteweg Commissielid
Robin Olthof Commissielid
Scheidsrechterscommissie - Mail
Jordy van Wijhe Voorzitter
Juliën Ancher Commissielid
Nils Schmeling Commissielid
Marco Bakker Commissielid
Bart van der Ruijt Commissielid
Sponsorcommissie - Mail
Marcel Verbraak Voorzitter
Martijn Ramekers Commissielid
Roeland Barkhof Commissielid
Gert-Jan Borgman Commissielid
Paul Pasveer Commissielid
Technische Commissie - Mail
Renée Hoiting Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Walter Michiels Commissielid
Simone Keetman Commissielid
Jeroen Bongers Commissielid
Jasper Bremer Commissielid
Toernooicommissie - Mail
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Melanie Korver Commissielid
Hugo 't Hart Commissielid
Tuchtcommissie - Mail
Mildred Taal Commissielid
Jarl Kuiper Commissielid
Kyung de Graaf Commissielid
Friso Sybrandy Voorzitter
Franca Hoff Commissielid
Alexander Loeffen Secretaris
Wedstrijdsecretariaat - Mail
Maartje Bedaux Wedstrijdsecretaris
Renée Hoiting Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdtafel - Mail
Caroline Harteveld Gastvrouw
Evelien Babbé Gastvrouw
Zaalhockeycommissie - Mail
Roger Blokland Zaalcommissaris
Franca Hoff Commissielid
Judith Achterberg Commissielid
Maartje Bedaux Commissielid
Projecten
Project Blaashal - Mail
Arjen van Luttervelt Projectlid
Bastiaan Hogendonk Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Pieter Lugtigheid Projectlid
Robbert Luijpen Projectlid
Thijn Forrer Projectlid
Project Duurzaamheid - Mail
Jacques Mol Projectlid
Walter Sieval Projectlid
Friso Sybrandy Projectlid
Remco Landman Projectlid
Roeland Barkhof Projectlid
Roger Blokland Projectlid
Stefan Morssink Projectlid
Project Grote Clubactie - Mail
Maaike Westdijk - Henneman Projectlid
Marcel Jacobs Projectlid
Robbert Luijpen Projectlid