jongstejeugdcopy.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG esmeelooijen.jpg terrasmeubilair.jpg hagel.jpg sakemetjb1.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg wkveld.jpg image.jpg rijp.jpg jongensb1.jpg veld1.jpg mb1kampioen2014.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZAALBLOK
Piet Vink Sporthal
17:00 - 18:00 ZAALBLOK Jordy van Wijhe Zandje, Sporthal 't
18:00 - 19:00 ZAALBLOK Jordy van Wijhe Zandje, Sporthal 't
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZAALBLOK Piet Vink Sporthal
16:30 - 17:30 ZAALBLOK Gymzaal Zonnestraal
17:00 - 18:00 ZAALBLOK Gymzaal Paradijsvogel
17:30 - 18:30 ZAALBLOK Gymzaal Zonnestraal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:15 Jongens E1 zaal Zandje, Sporthal 't opbouw vanaf 14.00
14:00 - 15:15 Meisjes E2 zaal Zandje, Sporthal 't opbouw vanaf 14.00
14:00 - 15:00 ZAALBLOK TU Delft - Sportcentrum Oef. wedstr.JJ olv ouders
15:00 - 16:00 ZAALBLOK TU Delft - Sportcentrum Oef. wedstr.JJ olv ouders
15:00 - 16:00 ZAALBLOK Gymzaal Paradijsvogel
15:15 - 16:15 Meisjes E1 zaal Zandje, Sporthal 't
15:15 - 16:15 Meisjes E2 zaal Zandje, Sporthal 't
16:00 - 17:00 ZAALBLOK Gymzaal Paradijsvogel
16:00 - 17:00 ZAALBLOK TU Delft - Sportcentrum Roulatie CD breedte teams
16:15 - 17:30 Meisjes D1 zaal Zandje, Sporthal 't afbouw
16:15 - 17:30 Meisjes D12 zaal Zandje, Sporthal 't afbouw
16:15 - 17:30 Meisjes D2 zaal Zandje, Sporthal 't afbouw
17:00 - 18:00 ZAALBLOK Gymzaal Zonnestraal
18:00 - 19:00 ZAALBLOK Gymzaal Zonnestraal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 ZAALBLOK Zandje, Sporthal 't
17:00 - 18:00 Meisjes C1 zaal Lipa, Sporthal
17:00 - 18:00 Meisjes C12 zaal Lipa, Sporthal
17:00 - 18:00 Meisjes C2 zaal Lipa, Sporthal
18:00 - 19:00 Jongens C1 zaal Lipa, Sporthal
18:00 - 19:00 Jongens C12 zaal Lipa, Sporthal
18:00 - 19:00 Jongens C2 zaal Lipa, Sporthal
22:00 - 23:00 Heren Veteranen A zaal Leidschenveen, Sporthal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZAALBLOK
Gymzaal Zonnestraal
17:00 - 18:00 ZAALBLOK
Zandje, Sporthal 't
18:00 - 19:00 Jongens B1 zaal Zandje, Sporthal 't
18:00 - 19:00 Jongens B2 zaal Zandje, Sporthal 't
18:00 - 19:00 ZAALBLOK Gymzaal Zonnestraal
19:00 - 20:00 Meisjes B1 zaal Zandje, Sporthal 't
19:00 - 20:00 Meisjes B12 zaal Zandje, Sporthal 't
19:00 - 20:00 Meisjes B2 zaal Zandje, Sporthal 't
20:00 - 21:00 Meisjes A1 zaal Zandje, Sporthal 't
20:00 - 21:00 Meisjes A2 zaal Zandje, Sporthal 't
21:00 - 22:00 Jongens A1 zaal Zandje, Sporthal 't
21:00 - 22:00 Jongens A2 zaal Zandje, Sporthal 't
21:00 - 22:00 ZAALBLOK Lipa, Sporthal
22:00 - 23:00 Dames 1 zaal Leidschenveen, Sporthal