esmeelooijen.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG 2016_1211_11151400(2).jpg veld1.jpg sakemetjb1.jpg jongstejeugdcopy.jpg mb1kampioen2014.jpg terrasmeubilair.jpg wkveld.jpg image.jpg jongensb1.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 18:30 BSO MiniV
14:30 - 17:00 BSO V3
16:30 - 18:00 Jongens D1 Maarten Schoemaker V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Floris Loeffen V1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D4 Jordi Pavloff V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Birgitte Kok- Coers V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Katryn Kampen V3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B3 V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Anne van Noppen
Edmund Vriesde
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Frank Barendregt V1 - CD
18:00 - 19:30 Reservering 1.5 uur Tijmen van Tongeren V2 - CD Zij-instromers
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Jordy van Wijhe V3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Frank Barendregt V1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A2 Tijmen van Tongeren V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A3 Jordy van Wijhe V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Gino de Vin V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B5 V3 - CD
21:00 - 22:30 Trim 1 V2 reserve trimwedstrijd
21:00 - 22:30 Trim 1 Duncan Treffers
Maarten Schoemaker
V1
21:00 - 22:30 Trim 2 V1
21:00 - 22:30 Trim 2 V2 reserve trimwedstrijd
21:00 - 22:30 Trim 3 V2 reserve trimwedstrijd
21:00 - 22:30 Trim 3 V1
21:00 - 22:30 Trim Maandag V1
21:00 - 22:30 Trim Maandag Duncan Treffers
Maarten Schoemaker
V2 reserve trimwedstrijd
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 17:00 BSO V3
14:30 - 18:30 BSO MiniV
15:30 - 16:30 Meisjes E01 Thomas van Meerten V1
15:30 - 16:30 Meisjes E02 V1
16:30 - 18:00 Jongens D3 Olivier Loeffen
Julius Vergouwen
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Thomas van Meerten V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Kiki Lagerweij
Monique van den Broek
V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 V2 - CD DIECKS
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Tijmen van Tongeren V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Matthijs Herder V3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Tijmen van Tongeren V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Jordy van Wijhe V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C3 V2 - AB DIECKS
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Pieter van der Linden V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Dion Horrocks V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Matthijs Herder V3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Marcel de Jager V1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Tijmen van Tongeren V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Pieter van der Linden V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V3 - AB DIECKS
19:30 - 21:00 Meisjes A4 V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B6 Matthijs Herder V2 - CD
21:00 - 22:30 Dames Jong 1 Matthijs Herder V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 1 Pieter van der Linden V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens E4 V1 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Jongens E5 V1 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Jongens E6 V1 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Meisjes E05 V1 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Meisjes E06 V2 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Meisjes E07 V2 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Meisjes E08 V2 DIECKS teams wisselen om de week van veld
14:30 - 15:30 Meisjes E09 V2 DIECKS teams wisselen om de week van veld
15:30 - 16:30 Jongens E1 V1 DIECKS
15:30 - 16:30 Jongens E2 V1 DIECKS
15:30 - 16:30 Jongens E3 V1 DIECKS
15:30 - 16:30 Meisjes D1 V2 - C Looptraining
15:30 - 16:30 Meisjes D2 V2 - C Looptraining
15:30 - 16:30 Meisjes E03 V2 - AB DIECKS
15:30 - 16:30 Meisjes E04 V2 - AB DIECKS
16:00 - 17:00 Jongens F6-A V3 MOVELLA
16:00 - 17:00 Meisjes F6-A V3 MOVELLA
16:30 - 18:00 Jongens D1 Maarten Schoemaker V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Floris Loeffen V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C4 V2 - CD DIECKS
16:30 - 18:00 Meisjes D4 V2 - AB DIECKS
17:00 - 18:00 Jongens F1 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Jongens F2 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Jongens F3 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Meisjes F3 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Meisjes F4 V3 MOVELLA
17:00 - 18:00 Meisjes F5 V3 MOVELLA
18:00 - 19:30 Jongens B3 V2 - AB DIECKS
18:00 - 19:30 Jongens C1 Bas Van de Velde V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Thymen Sieval
Duncan Sieval
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Gino de Vin V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C7 V2 - CD DIECKS
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Marjolein van Leeuwen V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Gino de Vin V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 V2 - CD DIECKS
19:30 - 21:00 Meisjes B5 V2 - AB DIECKS
19:30 - 21:00 Oefenwedstrijd V3
21:00 - 22:30 Dames Vet A Gino de Vin V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet A Maarten Schoemaker V1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Vet B V1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Vet C Jelle Kampen V2 - AB
21:00 - 22:30 Oefenwedstrijd V3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 17:00 BSO V3
14:30 - 18:30 BSO MiniV
16:30 - 18:00 Jongens C3 Niels Verbraak
Walt Potters
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Frank Barendregt V1 - AB
16:30 - 17:00 Meisjes D3 V2 - CD Looptraining/sprinttraining
16:30 - 18:00 Meisjes D7 Marit in den Haak V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D3 Olivier Loeffen
Julius Vergouwen
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Jordi Pavloff V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Tijmen van Tongeren V3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Frank Barendregt V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A2 Tijmen van Tongeren V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Jordy van Wijhe V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D4 Jordi Pavloff V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Anne van Noppen
Edmund Vriesde
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Akko Breebaart V3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Tijmen van Tongeren V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A3 Jordy van Wijhe V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Marcel de Jager V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Joeri van Reeth V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Dion Horrocks V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B6 Jamal Boutkabout V3 - AB
21:00 - 22:30 Trim 4 V2 reserve trimwedstrijd
21:00 - 22:30 Trim 4 Friso Sybrandy V1
21:00 - 22:30 Trim 5 V1
21:00 - 22:30 Trim 5 V2 reserve trimwedstrijd
21:00 - 22:30 Trim Donderdag Jos Zevenberg
Friso Sybrandy
V2 reserve trimwedstrijd
21:00 - 22:30 Trim Donderdag V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 17:00 BSO V3
14:30 - 18:30 BSO MiniV
15:30 - 16:30 Meisjes E01 Thomas van Meerten V1
15:30 - 16:30 Meisjes E02 V1
16:00 - 17:00 Jongens E1 Lars Kruijdenberg
Wouter Verbraak
V2 - C
16:00 - 17:00 Meisjes E03 Roger Blokland V2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes E04 Mark Sibering V2 - B
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Thomas van Meerten V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Kiki Lagerweij
Monique van den Broek
V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E2 V2 - B
17:00 - 18:00 Jongens E3 Jan-Albert Kok
Jeroen Bongers
V2 - A
17:00 - 18:00 Jongens E4 Mariska Soesman-Kleijer V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Marc Staal V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Birgitte Kok- Coers V3 - CD
17:00 - 18:00 Training 1 uur V2 - D training 1e jaars facultatief
18:00 - 19:30 Jongens C1 Bas Van de Velde V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Thymen Sieval
Duncan Sieval
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Gino de Vin V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Kasper van Mourik V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Jos Zevenberg V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C7 Jamal Boutkabout V3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Frank Barendregt V1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Tijmen van Tongeren V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Jelle Kampen V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Bart van de Putte V2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 1 Erik van Tongeren V1 - AB