Dames 30-2
Terug

Dames 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Edith Schut
Trainer Elsemieke Willems
Manager Marielle van Luttervelt-Pubben
Manager Edith Schut

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate D30-2 Ypenburg D30-2 11:00
Forcial D30-1 Ypenburg D30-1 11:00
Schiedam D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-3 13:00
Leiden D30-3 Craeyenhout D30-3 14:00
Victoria D30-6 Berkel-Rodenrijs D30-2 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D30-3 15 43 14 1 0
2 Forcial D30-1 16 36 11 3 2
3 Craeyenhout D30-3 16 34 11 1 4
4 Ypenburg D30-1 16 25 7 4 5
5 Forescate D30-2 15 23 7 2 6
6 HDM D30-5 16 22 6 4 6
7 Ypenburg D30-2 16 21 6 3 7
8 Schiedam D30-3 15 13 3 4 8
9 Berkel-Rodenrijs D30-2 16 12 3 3 10
10 Victoria D30-6 16 7 2 1 13
11 Berkel-Rodenrijs D30-3 15 7 1 4 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr MHC Forescate D30-2 11:00 uit
12 mei MHV Forcial D30-1 14:00 thuis - Veld 1
26 mei LOHC D30-3 14:00 uit
2 jun HV Victoria D30-6 10:30 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D30-3 Ypenburg D30-1 (1-1)final
HDM D30-5 Craeyenhout D30-3 (0-1)scheduled
Schiedam D30-3 Ypenburg D30-2 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Forescate D30-2 (1-0)final
Victoria D30-6 Leiden D30-3 (0-13)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Ypenburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 (1-0)scheduled
Forescate D30-2 Victoria D30-6 (5-2)final
Forcial D30-1 Schiedam D30-3 (8-0)final
Ypenburg D30-1 HDM D30-5 (0-3)final
Craeyenhout D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (1-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D30-2 Ypenburg D30-1 (1-2)scheduled
Craeyenhout D30-3 Forescate D30-2 (2-3)final
Schiedam D30-3 Leiden D30-3 (0-3)final
HDM D30-5 Ypenburg D30-2 (2-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D30-3 Forcial D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leiden D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-3 (14-0)scheduled
Ypenburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-0)final
Forcial D30-1 HDM D30-5 (4-3)final
Victoria D30-6 Schiedam D30-3 (0-9)final
Ypenburg D30-1 Craeyenhout D30-3 (1-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-3 Ypenburg D30-2 (1-0)final
Ypenburg D30-1 Forescate D30-2 (1-2)final
HDM D30-5 Leiden D30-3 (0-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Forcial D30-1 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Victoria D30-6 (0-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Forcial D30-1 Craeyenhout D30-3 (2-0)final
Victoria D30-6 HDM D30-5 (1-3)final
Forescate D30-2 Schiedam D30-3 (4-0)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Leiden D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (2-1)final
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Ypenburg D30-2 Ypenburg D30-1 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ypenburg D30-2 Forescate D30-2 (1-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Schiedam D30-3 (2-2)final
Craeyenhout D30-3 Leiden D30-3 (1-2)final
Ypenburg D30-1 Forcial D30-1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Victoria D30-6 (2-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden D30-3 Ypenburg D30-1 (4-0)final
Schiedam D30-3 HDM D30-5 (2-2)final
Forcial D30-1 Ypenburg D30-2 (5-1)final
Forescate D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 (5-0)scheduled
Victoria D30-6 Craeyenhout D30-3 (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Ypenburg D30-1 Victoria D30-6 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Schiedam D30-3 (1-1)final
HDM D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-3 (2-2)scheduled
Ypenburg D30-2 Leiden D30-3 (0-5)final
Forcial D30-1 Forescate D30-2 (1-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Victoria D30-6 Ypenburg D30-2 (1-2)final
Leiden D30-3 Forcial D30-1 (5-3)final
HDM D30-5 Forescate D30-2 (0-3)final
Schiedam D30-3 Craeyenhout D30-3 (0-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Craeyenhout D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-3 (2-0)scheduled
Forcial D30-1 Victoria D30-6 (5-0)final
Forescate D30-2 Leiden D30-3 (2-4)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 HDM D30-5 (3-1)final
Ypenburg D30-1 Schiedam D30-3 (2-1)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Victoria D30-6 Forcial D30-1 (1-4)final
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024
Berkel-Rodenrijs D30-3 Ypenburg D30-2 (0-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Forescate D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (1-1)final
Ypenburg D30-2 Schiedam D30-3 (1-1)final
Ypenburg D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-3 (3-0)scheduled
Craeyenhout D30-3 HDM D30-5 (3-0)scheduled
Leiden D30-3 Victoria D30-6 (5-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs D30-2 Craeyenhout D30-3 (1-2)final
Schiedam D30-3 Forcial D30-1 (2-3)final
HDM D30-5 Ypenburg D30-1 (3-2)final
Victoria D30-6 Forescate D30-2 (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Ypenburg D30-2 HDM D30-5 (0-1)final
Forescate D30-2 Craeyenhout D30-3 (1-2)final
Forcial D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-3 (3-0)scheduled
Ypenburg D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-2 (3-1)final
Leiden D30-3 Schiedam D30-3 (2-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HDM D30-5 Forcial D30-1 (1-0)final
Craeyenhout D30-3 Ypenburg D30-1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Ypenburg D30-2 (0-1)final
Schiedam D30-3 Victoria D30-6 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Leiden D30-3 (1-5)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria D30-6 Berkel-Rodenrijs D30-3 (4-0)scheduled
Forescate D30-2 Ypenburg D30-1 (0-2)final
Ypenburg D30-2 Craeyenhout D30-3 (0-1)final
Forcial D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-2 (1-0)final
Leiden D30-3 HDM D30-5 (3-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs D30-2 Leiden D30-3 (0-4)scheduled
Craeyenhout D30-3 Forcial D30-1 (1-2)final
Ypenburg D30-1 Ypenburg D30-2 (3-0)final
Schiedam D30-3 Forescate D30-2 (5-2)final
HDM D30-5 Victoria D30-6 (1-1)final