Dames 2
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Marcel de Jager
Manager Leonie Looijen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rijswijk D2-O Zoetermeer D4 10:30
Dopie D2-O Roomburg D5 10:45
Ypenburg D2-O Groen-Geel D4 10:45
Alecto D4 Schiedam D5 11:00
Leonidas D10 Leonidas D8 11:00
Scoop Delft D2-O Groen-Geel D5 16:15

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D5 17 51 17 0 0
2 Ypenburg D2-O 17 38 12 2 3
3 Dopie D2-O 17 33 10 3 4
4 Rijswijk D2-O 17 26 9 2 6
5 Leonidas D8 17 24 6 6 5
6 Roomburg D5 17 23 6 5 6
7 Leonidas D10 17 21 5 6 6
8 Zoetermeer D4 17 16 5 1 11
9 Scoop Delft D2-O 17 16 4 4 9
10 Alecto D4 17 15 4 3 10
11 Groen-Geel D5 17 13 4 1 12
12 Groen-Geel D4 17 9 2 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Groen-Geel D4 10:45 thuis - Veld 1
12 mei R.H.V. Leonidas D8 uit
26 mei HC Schiedam D5 16:00 thuis - Veld 1
2 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 uit
9 jun Groen-Geel D5 13:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ypenburg D2-O Roomburg D5 (4-2)final
Alecto D4 Rijswijk D2-O (0-3)scheduled
Leonidas D8 Zoetermeer D4 (2-0)final
Schiedam D5 Dopie D2-O (5-1)final
Leonidas D10 Scoop Delft D2-O (4-0)final
Groen-Geel D4 Groen-Geel D5 (3-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Scoop Delft D2-O Ypenburg D2-O (1-8)final
Dopie D2-O Alecto D4 (1-2)final
Rijswijk D2-O Leonidas D10 (3-2)final
Roomburg D5 Groen-Geel D4 (2-1)final
Zoetermeer D4 Schiedam D5 (0-3)final
Groen-Geel D5 Leonidas D8 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Schiedam D5 Groen-Geel D5 (9-0)scheduled
Groen-Geel D4 Scoop Delft D2-O (1-1)scheduled
Leonidas D8 Roomburg D5 (2-1)final
Ypenburg D2-O Rijswijk D2-O (6-0)final
Zoetermeer D4 Dopie D2-O (1-4)scheduled
Leonidas D10 Alecto D4 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Groen-Geel D5 Zoetermeer D4 (3-1)scheduled
Dopie D2-O Leonidas D10 (4-1)final
Rijswijk D2-O Groen-Geel D4 (6-2)final
Roomburg D5 Schiedam D5 (0-3)final
Alecto D4 Ypenburg D2-O (0-5)final
Scoop Delft D2-O Leonidas D8 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Ypenburg D2-O Leonidas D10 (1-1)final
Groen-Geel D5 Dopie D2-O (0-3)scheduled
Schiedam D5 Scoop Delft D2-O (8-0)final
Zoetermeer D4 Roomburg D5 (2-1)final
Groen-Geel D4 Alecto D4 (1-2)final
Leonidas D8 Rijswijk D2-O (2-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leonidas D10 Groen-Geel D4 (3-2)final
Scoop Delft D2-O Zoetermeer D4 (2-1)final
Dopie D2-O Ypenburg D2-O (1-0)final
Rijswijk D2-O Schiedam D5 (0-2)scheduled
Alecto D4 Leonidas D8 (3-3)final
Roomburg D5 Groen-Geel D5 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Groen-Geel D4 Ypenburg D2-O (1-6)scheduled
Roomburg D5 Dopie D2-O (1-1)scheduled
Zoetermeer D4 Rijswijk D2-O (1-2)scheduled
Leonidas D8 Leonidas D10 (1-1)final
Groen-Geel D5 Scoop Delft D2-O (2-0)scheduled
Schiedam D5 Alecto D4 (7-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Ypenburg D2-O Leonidas D8 (5-1)final
Leonidas D10 Schiedam D5 (1-5)final
Rijswijk D2-O Groen-Geel D5 (7-1)scheduled
Alecto D4 Zoetermeer D4 (1-2)scheduled
Scoop Delft D2-O Roomburg D5 (1-1)final
Dopie D2-O Groen-Geel D4 (9-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schiedam D5 Ypenburg D2-O (7-0)final
Scoop Delft D2-O Dopie D2-O (2-4)scheduled
Leonidas D8 Groen-Geel D4 (3-0)scheduled
Zoetermeer D4 Leonidas D10 (1-2)final
Groen-Geel D5 Alecto D4 (2-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas D10 Groen-Geel D5 (3-1)scheduled
Rijswijk D2-O Scoop Delft D2-O (3-1)final
Groen-Geel D4 Schiedam D5 (0-11)scheduled
Alecto D4 Roomburg D5 (1-2)scheduled
Ypenburg D2-O Zoetermeer D4 (6-0)final
Leonidas D8 Dopie D2-O (2-2)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Zoetermeer D4 Groen-Geel D4 (4-1)scheduled
Dopie D2-O Rijswijk D2-O (4-3)final
Roomburg D5 Leonidas D10 (5-2)final
Groen-Geel D5 Ypenburg D2-O (1-2)scheduled
Schiedam D5 Leonidas D8 (5-0)final
Scoop Delft D2-O Alecto D4 (1-0)scheduled
DONDERDAG 22 FEBRUARI 2024
Roomburg D5 Rijswijk D2-O (2-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D5 Groen-Geel D4 (2-1)scheduled
Roomburg D5 Ypenburg D2-O (1-0)final
Zoetermeer D4 Leonidas D8 (5-1)final
Rijswijk D2-O Alecto D4 (2-3)scheduled
Dopie D2-O Schiedam D5 (1-3)final
Scoop Delft D2-O Leonidas D10 (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Groen-Geel D4 Roomburg D5 (1-0)scheduled
Leonidas D10 Rijswijk D2-O (0-1)final
Alecto D4 Dopie D2-O (0-4)scheduled
Schiedam D5 Zoetermeer D4 (5-0)final
Leonidas D8 Groen-Geel D5 (1-1)scheduled
Ypenburg D2-O Scoop Delft D2-O (6-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Roomburg D5 Leonidas D8 (0-0)final
Scoop Delft D2-O Groen-Geel D4 (1-1)scheduled
Rijswijk D2-O Ypenburg D2-O (1-3)scheduled
Alecto D4 Leonidas D10 (1-1)final
Dopie D2-O Zoetermeer D4 (4-1)final
Groen-Geel D5 Schiedam D5 (0-8)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Schiedam D5 Roomburg D5 (6-0)final
Groen-Geel D4 Rijswijk D2-O (0-3)scheduled
Ypenburg D2-O Alecto D4 (6-1)final
Leonidas D10 Dopie D2-O (2-1)scheduled
Zoetermeer D4 Groen-Geel D5 (3-2)scheduled
Leonidas D8 Scoop Delft D2-O (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Dopie D2-O Groen-Geel D5 (6-0)scheduled
Leonidas D10 Ypenburg D2-O (0-2)final
Scoop Delft D2-O Schiedam D5 (0-7)final
Rijswijk D2-O Leonidas D8 (3-0)scheduled
Alecto D4 Groen-Geel D4 (3-0)scheduled
Roomburg D5 Zoetermeer D4 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Ypenburg D2-O Dopie D2-O (3-3)final
Zoetermeer D4 Scoop Delft D2-O (0-2)final
Schiedam D5 Rijswijk D2-O (5-2)final
Groen-Geel D5 Roomburg D5 (0-2)scheduled
Leonidas D8 Alecto D4 (4-1)final
Groen-Geel D4 Leonidas D10 (3-3)scheduled