Meisjes Onder 18-2
Terug

Meisjes Onder 18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Arjen van Luttervelt
Coach Robert jan de Rek
Trainer Jonas van Dam
Trainer Tijmen van Tongeren
Manager Marielle van Luttervelt-Pubben
Manager Marieke Panman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg MO18-2 HDM MO18-4 10:30
Ypenburg MO18-2 Alecto MO18-1 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto MO18-1 11 26 8 2 1
2 Voorhout MO18-1 10 22 7 1 2
3 Roomburg MO18-2 11 20 6 2 3
4 Leiden MO18-2 11 18 5 3 3
5 Alphen MO18-2 11 14 4 2 5
6 Ypenburg MO18-2 11 10 2 4 5
7 Bleiswijk MO18-1 10 8 2 2 6
8 HDM MO18-4 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr L.S.C. ALECTO MO18-1 12:30 thuis - Veld 3
25 mei HC Alphen MO18-2 uit
1 jun hdm MO18-4 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Voorhout MO18-1 Alphen MO18-2 (1-1)final
Alecto MO18-1 Roomburg MO18-2 (2-0)final
Bleiswijk MO18-1 HDM MO18-4 (1-2)final
Ypenburg MO18-2 Leiden MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-0)final
Roomburg MO18-2 Ypenburg MO18-2 (0-0)final
Alphen MO18-2 Alecto MO18-1 (1-3)final
HDM MO18-4 Voorhout MO18-1 (0-6)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Alphen MO18-2 Roomburg MO18-2 (1-3)final
Voorhout MO18-1 Leiden MO18-2 (1-0)final
Bleiswijk MO18-1 Ypenburg MO18-2 (0-0)final
Alecto MO18-1 HDM MO18-4 (5-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-2 Alecto MO18-1 (1-1)final
HDM MO18-4 Alphen MO18-2 (1-2)final
Ypenburg MO18-2 Voorhout MO18-1 (1-2)final
Roomburg MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Alphen MO18-2 Leiden MO18-2 (0-2)final
Voorhout MO18-1 Bleiswijk MO18-1 (1-3)scheduled
Alecto MO18-1 Ypenburg MO18-2 (4-1)final
HDM MO18-4 Roomburg MO18-2 (2-5)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Voorhout MO18-1 Roomburg MO18-2 (4-2)final
Bleiswijk MO18-1 Alecto MO18-1 (2-8)final
Ypenburg MO18-2 Alphen MO18-2 (1-1)final
Leiden MO18-2 HDM MO18-4 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Alecto MO18-1 Voorhout MO18-1 (3-2)final
Roomburg MO18-2 Leiden MO18-2 (0-2)final
HDM MO18-4 Ypenburg MO18-2 (1-2)scheduled
Alphen MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-1)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Roomburg MO18-2 Alecto MO18-1 (3-2)final
Leiden MO18-2 Ypenburg MO18-2 (5-0)final
HDM MO18-4 Bleiswijk MO18-1 (3-7)final
Alphen MO18-2 Voorhout MO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Voorhout MO18-1 HDM MO18-4 (7-0)final
Bleiswijk MO18-1 Leiden MO18-2 (3-2)final
Alecto MO18-1 Alphen MO18-2 (4-0)final
Ypenburg MO18-2 Roomburg MO18-2 (0-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HDM MO18-4 Alecto MO18-1 (0-5)final
Leiden MO18-2 Voorhout MO18-1 (1-6)final
Ypenburg MO18-2 Bleiswijk MO18-1 (2-1)final
Roomburg MO18-2 Alphen MO18-2 (6-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Voorhout MO18-1 Ypenburg MO18-2 (7-1)final
Alphen MO18-2 HDM MO18-4 (2-1)scheduled
Bleiswijk MO18-1 Roomburg MO18-2 (3-6)final
Alecto MO18-1 Leiden MO18-2 (3-3)final