Meisjes Onder 18-3
Terug

Meisjes Onder 18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Tijn van Eldijk
Manager Debbie Hendriks
Manager Sharon Tand

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spijkenisse MO18-2 Rijswijk MO18-2 10:40
Rotterdam MO18-11 Barendrecht MO18-4 11:20
Ypenburg MO18-3 Westland MO18-3 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland MO18-3 11 26 8 2 1
2 Ypenburg MO18-3 11 25 8 1 2
3 Rijswijk MO18-2 11 24 8 0 3
4 Rotterdam MO18-11 11 24 8 0 3
5 Wateringse veld MO18-2 11 16 5 1 5
6 Spijkenisse MO18-2 11 12 4 0 7
7 Barendrecht MO18-4 11 3 1 0 10
8 Schiedam MO18-6 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr HV Westland MO18-3 14:15 thuis - Veld 3
25 mei Hockeyclub Barendrecht MO18-4 17:15 thuis - Veld 3
1 jun HV Spijkenisse MO18-2 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Wateringse veld MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (11-1)final
Schiedam MO18-6 Ypenburg MO18-3 (0-7)final
Rotterdam MO18-11 Westland MO18-3 (0-3)final
Barendrecht MO18-4 Rijswijk MO18-2 (2-9)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Spijkenisse MO18-2 Rotterdam MO18-11 (3-4)final
Rijswijk MO18-2 Schiedam MO18-6 (9-0)final
Westland MO18-3 Barendrecht MO18-4 (2-1)final
Ypenburg MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-6 Westland MO18-3 (1-9)final
Rijswijk MO18-2 Ypenburg MO18-3 (3-2)final
Barendrecht MO18-4 Spijkenisse MO18-2 (2-3)final
Rotterdam MO18-11 Wateringse veld MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Wateringse veld MO18-2 Barendrecht MO18-4 (5-1)final
Spijkenisse MO18-2 Schiedam MO18-6 (6-0)final
Westland MO18-3 Rijswijk MO18-2 (2-3)final
Ypenburg MO18-3 Rotterdam MO18-11 (0-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-6 Wateringse veld MO18-2 (0-1)final
Westland MO18-3 Ypenburg MO18-3 (3-3)final
Barendrecht MO18-4 Rotterdam MO18-11 (1-3)final
Rijswijk MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (3-0)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Spijkenisse MO18-2 Westland MO18-3 (1-2)final
Wateringse veld MO18-2 Rijswijk MO18-2 (0-6)final
Barendrecht MO18-4 Ypenburg MO18-3 (0-4)final
Rotterdam MO18-11 Schiedam MO18-6 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schiedam MO18-6 Barendrecht MO18-4 (1-5)final
Rijswijk MO18-2 Rotterdam MO18-11 (1-2)final
Ypenburg MO18-3 Spijkenisse MO18-2 (6-0)final
Westland MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Spijkenisse MO18-2 Wateringse veld MO18-2 (2-4)final
Westland MO18-3 Rotterdam MO18-11 (2-0)final
Ypenburg MO18-3 Schiedam MO18-6 (6-0)final
WOENSDAG 20 MAART 2024
Rijswijk MO18-2 Barendrecht MO18-4 (6-0)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Wateringse veld MO18-2 Ypenburg MO18-3 (1-4)final
Schiedam MO18-6 Rijswijk MO18-2 (0-4)final
Barendrecht MO18-4 Westland MO18-3 (0-3)final
Rotterdam MO18-11 Spijkenisse MO18-2 (4-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Wateringse veld MO18-2 Rotterdam MO18-11 (2-3)final
Spijkenisse MO18-2 Barendrecht MO18-4 (3-1)final
Westland MO18-3 Schiedam MO18-6 (5-1)final
Ypenburg MO18-3 Rijswijk MO18-2 (2-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Schiedam MO18-6 Spijkenisse MO18-2 (3-5)final
Rijswijk MO18-2 Westland MO18-3 (1-2)final
Barendrecht MO18-4 Wateringse veld MO18-2 (2-7)final
Rotterdam MO18-11 Ypenburg MO18-3 (1-3)final