ZAALBLOK
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
16:00 Uit Meisjes B2 ZAAL G.H.C. RAPID MB1
17:10 Thuis Jongens A1 ZAAL G.H.C. RAPID JA1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:20 Uit Jongens D3 ZAAL G.H.C. RAPID JD2
Terug

ZAALBLOK

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan ZAAL HUDITO M8E1 - HDM M8E5 13:10 thuis
29 jan ZAAL Zoetermeer M6E5 - Krimpen M6E1 09:40 thuis
29 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs M6E1 - Barendrecht M6E2 11:40 thuis
29 jan ZAAL Gouda MA3 - Bleiswijk MA3 15:10 thuis
30 jan ZAAL Spijkenisse D1 - Voorne D1 15:50 thuis
30 jan ZAAL Tempo '34 D1 - Spijkenisse D1 15:10 thuis
30 jan ZAAL Voorne D1 - Krimpen D1 14:30 thuis
30 jan ZAAL Krimpen D1 - Capelle D1 13:10 thuis
30 jan ZAAL Craeyenhout MA2 - Forescate MA3 13:10 thuis
30 jan ZAAL Klein Zwitserland MD10 - Rotterdam MD7 11:40 thuis
30 jan ZAAL Derby MD4 - Hoeksche Waard MD3 09:40 thuis
30 jan ZAAL HGC MC7 - Forescate MC6 09:10 thuis
30 jan ZAAL Alecto MC12-C - IJssel MC11-C 11:10 thuis
5 feb ZAAL Wateringse veld J6E2 - Alphen J6E2 10:10 thuis
5 feb ZAAL Pijnacker M8E1 - Rotterdam M8E1 12:10 thuis
5 feb ZAAL Zoetermeer M6E5 - Schoonhoven M6E2 11:40 thuis
5 feb ZAAL Klein Zwitserland MB5 - Craeyenhout MB4 14:10 thuis
5 feb ZAAL Bleiswijk M6E2 - Capelle M6E1 09:40 thuis
6 feb ZAAL Schoonhoven D30A - Alecto D30C 12:10 thuis
6 feb ZAAL Forescate MC2 - Alphen MC2 12:10 thuis
6 feb ZAAL HDS MA12-C - Bleiswijk MA1 16:10 thuis
6 feb ZAAL HDS JD2 - HDM JD3 11:40 thuis
6 feb ZAAL Rijswijk JB1 - Forescate JB2 12:10 thuis
6 feb ZAAL Derby DJ1 - Barendrecht DJ2 14:10 thuis
6 feb ZAAL Barendrecht MD12-C - Schiedam MD12-C 09:40 thuis
6 feb ZAAL Delfshaven MC2 - Berkel-Rodenrijs MC7 10:10 thuis
12 feb ZAAL Wateringse veld M6E3 - Kieviten M6E2 09:40 thuis
12 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs M8E6 - Forescate M8E4 12:10 thuis
12 feb ZAAL Alkemade M6E1 - Craeyenhout M6E4 11:40 thuis
12 feb ZAAL Dordrecht J6E1 - Victoria J6E1 10:10 thuis
12 feb ZAAL Voorhout MB3 - Cartouche MB3 16:10 thuis
12 feb ZAAL Westland JA2 - HDM JA4 16:10 thuis
13 feb ZAAL Voorhout D30A - Rijswijk D30B 14:10 thuis
13 feb ZAAL HUDITO MC3 - Forcial MC3 10:10 thuis
13 feb ZAAL Rijswijk JD2 - HGC JD2 09:40 thuis
13 feb ZAAL Rijswijk JB12-C - HDS JB12-C 12:10 thuis
13 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs JA1 - Rotterdam JA2 12:10 thuis
13 feb ZAAL Derby DJ1 - Rotterdam DJ1 16:10 thuis
13 feb ZAAL Noordwijk JD12-C - HUDITO JD12-C 11:40 thuis
13 feb ZAAL Roomburg MC1 - HGC MC2 10:10 thuis
13 feb ZAAL HDM H4 - Groen-Geel H10 16:10 thuis
19 feb ZAAL Rotterdam JA11-C - HGC JA11-C 11:40 thuis
19 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MA11-C - Ring Pass Delft MA11-C 16:10 thuis
19 feb ZAAL HGC M6E8 - Rijswijk M6E2 14:10 thuis
19 feb ZAAL Hisalis M8E2 - HDS M8E4 13:25 thuis
19 feb ZAAL Wateringse veld MC2 - Spijkenisse MC1 09:40 thuis
20 feb ZAAL HUDITO JD1 - HDS JD2 09:40 thuis
20 feb ZAAL Pijnacker MA2 - Bleiswijk MA1 14:10 thuis
20 feb ZAAL Zoetermeer MB4 - HGC MB3 14:10 thuis
20 feb ZAAL Wateringse veld DJ1 - Berkel-Rodenrijs DJ1 14:10 thuis
20 feb ZAAL HDM JB4 - Klein Zwitserland JB3 12:10 thuis
20 feb ZAAL HDM MD3 - Rotterdam MD4 11:40 thuis
20 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs JA1 - Gouda JA1 14:10 thuis
20 feb ZAAL HGC JD12-C - HUDITO JD12-C 10:10 thuis

Uitslagen