Dames 30A
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
16:00 Uit Meisjes B2 ZAAL G.H.C. RAPID MB1
17:10 Thuis Jongens A1 ZAAL G.H.C. RAPID JA1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:20 Uit Jongens D3 ZAAL G.H.C. RAPID JD2
Terug

Dames 30A

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Edith Schut
Trainer Jack in den Haak
Trainer Elsemieke Willems
Manager Marielle van Luttervelt-Pubben
Manager Edith Schut

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D30C Berkel-Rodenrijs D30B
Forcial D30A Victoria D30G
HDM D30E Craeyenhout D30C
Hoeksche Waard D30B Schiedam D30B
Victoria D30F Ypenburg D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorhout D30A 10 27 9 0 1
2 Hoeksche Waard D30B 10 24 8 0 2
3 Schiedam D30B 10 19 6 1 3
4 Craeyenhout D30C 10 17 5 2 3
5 HDM D30E 10 17 5 2 3
6 Berkel-Rodenrijs D30B 10 13 4 1 5
7 Victoria D30G 10 13 3 4 3
8 Berkel-Rodenrijs D30C 10 10 3 1 6
9 Victoria D30F 10 6 1 3 6
10 Ypenburg D30A 10 5 1 2 7
11 Forcial D30A 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HV Victoria D30F uit
20 mrt HC De Hoeksche Waard D30B thuis
27 mrt MHV Forcial D30A uit
3 apr MHC Voorhout D30A thuis
24 apr HV Victoria D30G thuis
8 mei HC Schiedam D30B uit
15 mei hdm D30E thuis
22 mei Berkel Rodenrijs D30B thuis
29 mei Craeyenhout D30C uit
12 jun Berkel Rodenrijs D30C thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Craeyenhout D30C HDM D30E 4-1
Berkel-Rodenrijs D30B Berkel-Rodenrijs D30C 1-0
Schiedam D30B Hoeksche Waard D30B 2-1
Ypenburg D30A Victoria D30F 2-0
Victoria D30G Forcial D30A 7-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Victoria D30F Berkel-Rodenrijs D30B 1-1
Berkel-Rodenrijs D30C Craeyenhout D30C 2-2
Hoeksche Waard D30B Ypenburg D30A 3-1
Voorhout D30A Victoria D30G 4-3
Forcial D30A Schiedam D30B 0-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ypenburg D30A Forcial D30A 0-0
Berkel-Rodenrijs D30B Hoeksche Waard D30B 0-5
Craeyenhout D30C Victoria D30F 4-0
Schiedam D30B Voorhout D30A 4-0
Berkel-Rodenrijs D30C HDM D30E 0-6
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HDM D30E Victoria D30G 2-2
Hoeksche Waard D30B Craeyenhout D30C 2-0
Voorhout D30A Ypenburg D30A 6-0
Forcial D30A Berkel-Rodenrijs D30B 1-0
Victoria D30F Berkel-Rodenrijs D30C 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Craeyenhout D30C Forcial D30A 7-0
Schiedam D30B Victoria D30G 1-3
Berkel-Rodenrijs D30C Hoeksche Waard D30B 0-3
Berkel-Rodenrijs D30B Voorhout D30A 0-4
Victoria D30F HDM D30E 3-6
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Voorhout D30A Craeyenhout D30C 5-0
Hoeksche Waard D30B Victoria D30F 3-0
Victoria D30G Ypenburg D30A 0-0
HDM D30E Schiedam D30B 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Ypenburg D30A Schiedam D30B 0-1
Berkel-Rodenrijs D30C Voorhout D30A 1-3
Victoria D30F Forcial D30A 0-0
Hoeksche Waard D30B HDM D30E 2-1
Berkel-Rodenrijs D30B Victoria D30G 1-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Victoria D30G Craeyenhout D30C 1-1
Forcial D30A Hoeksche Waard D30B 0-5
HDM D30E Ypenburg D30A 3-0
Schiedam D30B Berkel-Rodenrijs D30B 0-3
Voorhout D30A Victoria D30F 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D30B Ypenburg D30A 2-0
Hoeksche Waard D30B Voorhout D30A 2-4
Forcial D30A HDM D30E 2-3
Craeyenhout D30C Schiedam D30B 0-1
Berkel-Rodenrijs D30C Victoria D30G 2-5
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Voorhout D30A Forcial D30A 2-1
Berkel-Rodenrijs D30B HDM D30E 0-5
Ypenburg D30A Craeyenhout D30C 0-3
Schiedam D30B Berkel-Rodenrijs D30C 1-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
HDM D30E Voorhout D30A 1-5
Berkel-Rodenrijs D30C Ypenburg D30A 3-0
Hoeksche Waard D30B Victoria D30G 3-1
Victoria D30F Schiedam D30B 0-1
Craeyenhout D30C Berkel-Rodenrijs D30B 4-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Forcial D30A Berkel-Rodenrijs D30C 0-2
Victoria D30G Victoria D30F 1-1