Dames 1
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
16:00 Uit Meisjes B2 ZAAL G.H.C. RAPID MB1
17:10 Thuis Jongens A1 ZAAL G.H.C. RAPID JA1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:20 Uit Jongens D3 ZAAL G.H.C. RAPID JD2
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Thomas van Meerten
Coach/trainer Maarten Schoemaker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie D1 Pelikaan D1
Forescate D1 Roomburg D1
Groen-Geel D1 Rapid D1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1
Kieviten D1 Pollux D1
Ypenburg D1 Dordrecht D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D1 11 27 9 0 2
2 Berkel-Rodenrijs D1 11 27 9 0 2
3 IJssel D1 11 26 8 2 1
4 Forescate D1 11 25 8 1 2
5 Pollux D1 11 23 7 2 2
6 Dordrecht D1 11 13 4 1 6
7 Roomburg D1 11 13 4 1 6
8 Pelikaan D1 11 13 4 1 6
9 Rapid D1 11 8 2 2 7
10 Dopie D1 11 7 2 1 8
11 Ypenburg D1 11 7 2 1 8
12 Kieviten D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 feb HC Scoop Dames 1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
20 feb R.G.H.C. Tempo '34 Dames 1 14:45 uit
24 feb HC Pijnacker Dames 1 20:45 uit
27 feb Loenense MHC Dames 1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
6 mrt HV Bleiswijk Dames 1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
13 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 thuis
20 mrt VMHC Pollux D1 uit
27 mrt Berkel Rodenrijs D1 thuis
3 apr De Kieviten D1 uit
10 apr HC De IJssel D1 uit
24 apr MHC Forescate D1 thuis
8 mei Groen-Geel D1 uit
15 mei Dopie D1 thuis
22 mei R.M.H.C. de Pelikaan D1 uit
29 mei G.H.C. RAPID D1 thuis
12 jun Leidse Hockey Club Roomburg D1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Roomburg D1 Forescate D1 1-3
Dordrecht D1 Ypenburg D1 5-1
Pollux D1 Kieviten D1 5-0
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-4
Pelikaan D1 Dopie D1 3-0
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 3-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Dopie D1 Rapid D1 4-1
IJssel D1 Pelikaan D1 5-0
Kieviten D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-4
Ypenburg D1 Pollux D1 0-5
Groen-Geel D1 Roomburg D1 2-0
Forescate D1 Dordrecht D1 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kieviten D1 IJssel D1 3-7
Roomburg D1 Dopie D1 3-0
Rapid D1 Pelikaan D1 3-2
Dordrecht D1 Groen-Geel D1 1-2
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 2-1
Pollux D1 Forescate D1 3-1
VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
Pelikaan D1 Roomburg D1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
IJssel D1 Rapid D1 7-1
Dopie D1 Dordrecht D1 1-6
Ypenburg D1 Kieviten D1 3-2
Groen-Geel D1 Pollux D1 2-0
Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Roomburg D1 Rapid D1 7-0
Ypenburg D1 IJssel D1 1-4
Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 3-1
Pollux D1 Dopie D1 2-0
Dordrecht D1 Pelikaan D1 0-2
Kieviten D1 Forescate D1 2-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rapid D1 Dordrecht D1 3-3
Dopie D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-1
Forescate D1 Ypenburg D1 7-1
Groen-Geel D1 Kieviten D1 7-0
IJssel D1 Roomburg D1 3-2
Pelikaan D1 Pollux D1 0-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Berkel-Rodenrijs D1 Pelikaan D1 1-0
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 1-3
Dordrecht D1 Roomburg D1 6-1
Kieviten D1 Dopie D1 0-0
Forescate D1 IJssel D1 2-2
Pollux D1 Rapid D1 4-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Groen-Geel D1 Forescate D1 0-1
Roomburg D1 Pollux D1 1-1
Pelikaan D1 Kieviten D1 4-1
Dopie D1 Ypenburg D1 0-1
IJssel D1 Dordrecht D1 4-3
Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D1 Roomburg D1 2-0
Groen-Geel D1 IJssel D1 1-0
Ypenburg D1 Pelikaan D1 3-3
Kieviten D1 Rapid D1 1-1
Pollux D1 Dordrecht D1 2-0
Forescate D1 Dopie D1 6-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Rapid D1 Ypenburg D1 4-2
Roomburg D1 Kieviten D1 3-1
Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-3
Pelikaan D1 Forescate D1 1-2
Dopie D1 Groen-Geel D1 1-2
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Pollux D1 IJssel D1 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Kieviten D1 Dordrecht D1 2-4
IJssel D1 Dopie D1 1-0
Groen-Geel D1 Pelikaan D1 3-1
Forescate D1 Rapid D1 3-1
Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 3-1
Ypenburg D1 Roomburg D1 1-2