Heren 2
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
16:00 Uit Meisjes B2 ZAAL G.H.C. RAPID MB1
17:10 Thuis Jongens A1 ZAAL G.H.C. RAPID JA1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:20 Uit Jongens D3 ZAAL G.H.C. RAPID JD2
Terug

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Tijn van Eldijk
Trainer Maarten Schoemaker
Manager Tijn van Eldijk
Manager Robbert Luijpen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas H16 HDM H3

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland H2 10 25 8 1 1
2 Leonidas H14 10 23 7 2 1
3 Leonidas H16 9 22 7 1 1
4 DSHC H5 10 22 7 1 2
5 HDM H3 9 16 5 1 3
6 Ypenburg H2 10 15 5 0 5
7 HUDITO H8 10 10 3 1 6
8 Leonidas H15 10 10 3 1 6
9 Groen-Geel H6 10 9 3 0 7
10 HDS H3 10 3 1 0 9
11 Zoetermeer H4 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HDS H3 thuis
20 mrt DSHC H5 uit
27 mrt D.H.C. Hudito H8 uit
10 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H4 uit
24 apr R.H.V. Leonidas H16 thuis
8 mei R.H.V. Leonidas H15 uit
15 mei hdm H3 thuis
22 mei Groen-Geel H6 uit
29 mei R.H.V. Leonidas H14 thuis
12 jun HV Westland H2 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HDS H3 Ypenburg H2-O 1-3
Groen-Geel H6 Leonidas H16 0-3
DSHC H5 HUDITO H8 4-2
Leonidas H14 Zoetermeer H4 3-2
HDM H3 Leonidas H15 7-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
HDM H3 HUDITO H8 7-1
Leonidas H15 Groen-Geel H6 2-3
Leonidas H16 Leonidas H14 2-2
Zoetermeer H4 Westland H2-O 3-3
Ypenburg H2-O DSHC H5 0-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HDS H3 Zoetermeer H4 3-1
Westland H2-O Leonidas H16 4-1
Leonidas H14 Leonidas H15 1-2
Groen-Geel H6 HDM H3 1-3
Ypenburg H2-O HUDITO H8 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HUDITO H8 Groen-Geel H6 4-1
Leonidas H15 Westland H2-O 1-3
HDM H3 Leonidas H14 1-2
Leonidas H16 HDS H3 5-0
Zoetermeer H4 DSHC H5 0-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
DSHC H5 Leonidas H16 3-6
HDS H3 Leonidas H15 2-3
Westland H2-O HDM H3 6-4
Ypenburg H2-O Zoetermeer H4 4-1
Leonidas H14 Groen-Geel H6 3-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Groen-Geel H6 Westland H2-O 0-3
Leonidas H15 DSHC H5 1-2
HDM H3 HDS H3 4-3
HUDITO H8 Leonidas H14 0-1
Leonidas H16 Ypenburg H2-O 4-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Westland H2-O Leonidas H14 3-4
HDS H3 Groen-Geel H6 1-5
Ypenburg H2-O Leonidas H15 5-1
Zoetermeer H4 HUDITO H8 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
HUDITO H8 Westland H2-O 2-3
Leonidas H14 HDS H3 3-1
Groen-Geel H6 DSHC H5 1-2
Leonidas H16 Zoetermeer H4 6-1
HDM H3 Ypenburg H2-O 4-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
DSHC H5 Leonidas H14 1-1
HDS H3 Westland H2-O 1-5
Zoetermeer H4 Leonidas H15 0-2
Leonidas H16 HUDITO H8 5-0
Ypenburg H2-O Groen-Geel H6 4-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leonidas H14 Ypenburg H2-O 5-1
HDS H3 HUDITO H8 0-3
Westland H2-O DSHC H5 5-2
HDM H3 Zoetermeer H4 3-3
Leonidas H15 Leonidas H16 0-5
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
HDS H3 DSHC H5 2-3
HUDITO H8 Leonidas H15 3-3
Zoetermeer H4 Groen-Geel H6 1-2
Ypenburg H2-O Westland H2-O 0-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
DSHC H5 HDM H3 3-0