Heren 1
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
16:00 Uit Meisjes B2 ZAAL G.H.C. RAPID MB1
17:10 Thuis Jongens A1 ZAAL G.H.C. RAPID JA1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:20 Uit Jongens D3 ZAAL G.H.C. RAPID JD2
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Frank Barendregt
Manager Robbert Luijpen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie H1 Scoop Delft H1
Feijenoord H1 Souburgh H1
Krimpen H1 Capelle H1
Prinsenbeek H1 Gouda H1
Tempo H1 Hoeksche Waard H1
Voorne H1 Ypenburg H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hoeksche Waard H1 11 29 9 2 0
2 Dopie H1 11 24 8 0 3
3 Prinsenbeek H1 11 24 8 0 3
4 Voorne H1 11 23 7 2 2
5 Ypenburg H1 11 20 6 2 3
6 Capelle H1 11 18 6 0 5
7 Tempo H1 11 16 5 1 5
8 Scoop Delft H1 11 10 3 1 7
9 Gouda H1 11 9 2 3 6
10 Feijenoord H1 11 5 1 2 8
11 Souburgh H1 11 5 1 2 8
12 Krimpen H1 11 5 0 5 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mrt HDS Heren 1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
13 mrt HC Voorne H1 uit
20 mrt Dopie H1 thuis
27 mrt Scoop Delft H1 uit
3 apr HC Feijenoord H1 thuis
10 apr Goudse MHC H1 thuis
24 apr HC Capelle H1 14:45 uit
8 mei HC De Hoeksche Waard H1 thuis
15 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 uit
22 mei MHC Tempo H1 thuis
29 mei M.H.C. Krimpen H1 uit
12 jun Hockeyclub Prinsenbeek H1 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Hoeksche Waard H1 Tempo H1 4-1
Scoop Delft H1 Dopie H1 2-3
Ypenburg H1 Voorne H1 2-1
Gouda H1 Prinsenbeek H1 3-2
Souburgh H1 Feijenoord H1 2-1
Capelle H1 Krimpen H1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Dopie H1 Ypenburg H1 4-2
Tempo H1 Souburgh H1 5-1
Krimpen H1 Hoeksche Waard H1 0-8
Feijenoord H1 Scoop Delft H1 3-1
Prinsenbeek H1 Capelle H1 2-3
Voorne H1 Gouda H1 5-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ypenburg H1 Scoop Delft H1 4-3
Capelle H1 Voorne H1 1-3
Hoeksche Waard H1 Prinsenbeek H1 4-0
Souburgh H1 Krimpen H1 5-5
Gouda H1 Dopie H1 0-2
Tempo H1 Feijenoord H1 5-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Dopie H1 Capelle H1 6-2
Scoop Delft H1 Gouda H1 3-3
Krimpen H1 Tempo H1 2-2
Prinsenbeek H1 Souburgh H1 5-3
Feijenoord H1 Ypenburg H1 2-3
Voorne H1 Hoeksche Waard H1 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Tempo H1 Prinsenbeek H1 2-4
Capelle H1 Scoop Delft H1 3-1
Krimpen H1 Feijenoord H1 2-2
Souburgh H1 Voorne H1 4-4
Hoeksche Waard H1 Dopie H1 1-0
Gouda H1 Ypenburg H1 1-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Hoeksche Waard H1 Scoop Delft H1 2-1
Prinsenbeek H1 Krimpen H1 5-0
Voorne H1 Tempo H1 5-1
Ypenburg H1 Capelle H1 6-1
Feijenoord H1 Gouda H1 1-1
Dopie H1 Souburgh H1 7-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Krimpen H1 Voorne H1 1-4
Prinsenbeek H1 Feijenoord H1 3-0
Capelle H1 Gouda H1 3-1
Tempo H1 Dopie H1 4-5
Souburgh H1 Scoop Delft H1 1-10
Hoeksche Waard H1 Ypenburg H1 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Ypenburg H1 Souburgh H1 3-2
Scoop Delft H1 Tempo H1 4-1
Voorne H1 Prinsenbeek H1 0-2
Dopie H1 Krimpen H1 4-0
Gouda H1 Hoeksche Waard H1 0-2
Feijenoord H1 Capelle H1 2-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voorne H1 Feijenoord H1 4-1
Tempo H1 Ypenburg H1 3-1
Souburgh H1 Gouda H1 4-5
Prinsenbeek H1 Dopie H1 5-1
Krimpen H1 Scoop Delft H1 0-4
Hoeksche Waard H1 Capelle H1 6-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Dopie H1 Voorne H1 2-4
Gouda H1 Tempo H1 0-4
Hoeksche Waard H1 Feijenoord H1 5-1
Scoop Delft H1 Prinsenbeek H1 3-5
Ypenburg H1 Krimpen H1 1-1
Capelle H1 Souburgh H1 5-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Krimpen H1 Gouda H1 1-1
Prinsenbeek H1 Ypenburg H1 4-2
Tempo H1 Capelle H1 2-1
Voorne H1 Scoop Delft H1 2-1
Feijenoord H1 Dopie H1 0-3
Souburgh H1 Hoeksche Waard H1 2-10