Dames 1
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jack in den Haak
Trainer Gino de Vin
Manager Dion Horrocks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Dordrecht D1
Dopie D1 Roomburg D1
Groen-Geel D1 Forescate D1
Pelikaan D1 IJssel D1
Rapid D1 Kieviten D1
Ypenburg D1 Pollux D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D1 6 16 5 1 0
2 Kieviten D1 6 12 4 0 2
3 Forescate D1 6 11 3 2 1
4 Berkel-Rodenrijs D1 6 9 3 0 3
5 Pollux D1 6 9 2 3 1
6 Groen-Geel D1 6 8 2 2 2
7 IJssel D1 6 8 2 2 2
8 Dopie D1 6 7 2 1 3
9 Rapid D1 6 7 2 1 3
10 Dordrecht D1 6 6 2 0 4
11 Pelikaan D1 6 6 1 3 2
12 Ypenburg D1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt VMHC Pollux D1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
14 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 uit
21 mrt MHC Forescate D1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
28 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D1 uit
11 apr De Kieviten D1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
18 apr HC De IJssel D1 uit
25 apr G.H.C. RAPID D1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
16 mei Dopie D1 uit
30 mei Groen-Geel D1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
6 jun Berkel Rodenrijs D1 uit
13 jun R.M.H.C. de Pelikaan D1 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D1 Dopie D1 2-1
Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Forescate D1 Groen-Geel D1 4-3
IJssel D1 Pelikaan D1 3-3
Kieviten D1 Rapid D1 4-2
Pollux D1 Ypenburg D1 4-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 1-0
Rapid D1 IJssel D1 4-2
Dopie D1 Kieviten D1 0-2
Groen-Geel D1 Roomburg D1 0-1
Ypenburg D1 Dordrecht D1 3-4
Pelikaan D1 Pollux D1 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Dordrecht D1 Pollux D1 1-2
IJssel D1 Dopie D1 5-3
Forescate D1 Ypenburg D1 3-1
Kieviten D1 Groen-Geel D1 0-2
Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 6-3
Rapid D1 Pelikaan D1 3-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 2-0
Pelikaan D1 Dordrecht D1 3-0
Pollux D1 Forescate D1 1-1
Ypenburg D1 Roomburg D1 1-3
Groen-Geel D1 IJssel D1 2-1
Dopie D1 Rapid D1 3-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Kieviten D1 Ypenburg D1 4-1
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Roomburg D1 Pollux D1 3-3
Dopie D1 Pelikaan D1 5-1
Forescate D1 Dordrecht D1 6-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Pollux D1 Kieviten D1 1-3
Ypenburg D1 IJssel D1 1-1
Pelikaan D1 Forescate D1 0-0
Dordrecht D1 Roomburg D1 0-6
Groen-Geel D1 Dopie D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 2-0