1. H1 Silvercup 2018 01.jpg 15. H1 Silvercup 2018 08.jpg 14. veld1.jpg 9. H1 Silvercup 2018 05.jpg 11. H1 Silvercup 2018 06.jpg 2. Foto vlag.jpg 13. H1 Silvercup 2018 07.jpg 3. H1 Silvercup 2018 03.jpg 5. H1 Silvercup 2018 04.jpg 8. terrasmeubilair.jpg 4. mb1kampioen2014.jpg 10. Foto benen.jpg 12. Hockeymeisje 02.jpg 7. Hockeymeisje 01.jpg 6. esmeelooijen.jpg
Handige links

Crowdfunding
Mobiele Tribune

Klik hier om te doneren
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Dames Jong 2

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs DJ2 6 15 5 0 1 28 12 0
2 Leiden DJ4 6 12 4 0 2 29 13 0
3 Ring Pass Delft DJ2 6 12 4 0 2 17 12 0
4 Victoria DJ4 6 12 4 0 2 8 9 0
5 Dopie DJ3 6 11 3 2 1 11 3 0
6 Ypenburg DJ2 6 10 3 1 2 14 11 0
7 Scoop Delft DJ3 6 9 3 0 3 11 18 0
8 HUDITO DJ4 6 7 2 1 3 8 8 0
9 Leonidas DJ4 6 6 2 0 4 10 7 0
10 Voorhout DJ2 6 6 2 0 4 10 16 0
11 Westland DJ2 6 6 2 0 4 8 33 0
12 DSHC DJ1 6 0 0 0 6 5 17 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Ring Pass Delft DJ2 14:45 thuis - Veld 2
3 nov D.H.C. Hudito DJ4 09:00 uit
10 nov HV Westland DJ2 n.n.b uit
17 nov MHC Voorhout DJ2 11:00 thuis - Veld 1 - Management Drives
24 nov DSHC DJ1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Dopie DJ3 Leonidas DJ4 1-0
Voorhout DJ2 HUDITO DJ4 0-3
Westland DJ2 DSHC DJ1 3-0
Ypenburg DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 5-4
Ring Pass Delft DJ2 Scoop Delft DJ3 7-2
Victoria DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 3-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC DJ1 Voorhout DJ2 1-2
Leiden-Leidse Studs DJ4 Westland DJ2 11-0
Scoop Delft DJ3 Ypenburg DJ2 1-0
Berkel-Rodenrijs DJ2 Ring Pass Delft DJ2 2-3
Leonidas DJ4 Victoria DJ4 0-1
HUDITO DJ4 Dopie DJ3 0-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DSHC DJ1 HUDITO DJ4 0-1
Ring Pass Delft DJ2 Leonidas DJ4 1-0
Ypenburg DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-5
Westland DJ2 Scoop Delft DJ3 4-2
Victoria DJ4 Dopie DJ3 1-0
Voorhout DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas DJ4 Ypenburg DJ2 0-3
Berkel-Rodenrijs DJ2 Westland DJ2 7-1
Scoop Delft DJ3 Voorhout DJ2 0-3
Leiden-Leidse Studs DJ4 DSHC DJ1 4-1
HUDITO DJ4 Victoria DJ4 0-1
Ring Pass Delft DJ2 Dopie DJ3 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft DJ2 Victoria DJ4 1-2
Westland DJ2 Leonidas DJ4 0-7
DSHC DJ1 Scoop Delft DJ3 1-2
Voorhout DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 2-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leiden-Leidse Studs DJ4 Scoop Delft DJ3 3-4
HUDITO DJ4 Ring Pass Delft DJ2 3-4
Berkel-Rodenrijs DJ2 DSHC DJ1 5-2
Dopie DJ3 Westland DJ2 6-0
Victoria DJ4 Ypenburg DJ2 0-4
Leonidas DJ4 Voorhout DJ2 3-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ypenburg DJ2 Dopie DJ3 1-1
Leiden-Leidse Studs DJ4 HUDITO DJ4 3-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Marco de Vreede
Trainer Matthijs Herder
Trainer Martijn Huijskens
Trainer Gerrit Willem Overdijkink
Manager Mildred Taal

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
DSHC DJ1 Leonidas DJ4 13:00
Leiden-Leidse Studs DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 16:15
Scoop Delft DJ3 HUDITO DJ4 17:30
Voorhout DJ2 Dopie DJ3 14:45
Westland DJ2 Victoria DJ4 14:30
Ypenburg DJ2 Ring Pass Delft DJ2 14:45