13. H1 Silvercup 2018 07.jpg 3. H1 Silvercup 2018 03.jpg 2. Foto vlag.jpg 10. Foto benen.jpg 14. veld1.jpg 1. H1 Silvercup 2018 01.jpg 15. H1 Silvercup 2018 08.jpg 6. esmeelooijen.jpg 12. Hockeymeisje 02.jpg 5. H1 Silvercup 2018 04.jpg 8. terrasmeubilair.jpg 9. H1 Silvercup 2018 05.jpg 4. mb1kampioen2014.jpg 7. Hockeymeisje 01.jpg 11. H1 Silvercup 2018 06.jpg
Handige links

Crowdfunding
Mobiele Tribune

Klik hier om te doneren
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Dames Jong 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Victoria DJ1 6 18 6 0 0 37 3 0
2 Schiedam DJ2 6 15 5 0 1 20 12 0
3 Ypenburg DJ1 6 13 4 1 1 25 13 0
4 Berkel-Rodenrijs DJ1 6 12 4 0 2 15 5 0
5 Leonidas DJ1 6 12 4 0 2 22 15 0
6 Schiedam DJ1 6 12 4 0 2 21 14 0
7 Zoetermeer DJ1 6 10 3 1 2 12 9 0
8 HDS DJ1 6 6 2 0 4 7 13 0
9 Scoop Delft DJ1 6 4 1 1 4 10 29 0
10 Leonidas DJ2 6 3 1 0 5 8 21 0
11 Klein Zwitserland DJ1 6 1 0 1 5 4 22 0
12 HUDITO DJ1 6 0 0 0 6 2 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ1 11:00 thuis - Veld 1 - Management Drives
3 nov Klein Zwitserland DJ1 12:00 uit
10 nov HDS DJ1 n.n.b uit
17 nov R.H.V. Leonidas DJ1 16:30 thuis - Veld 1 - Management Drives
24 nov HC Schiedam DJ1 13:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HDS DJ1 Schiedam DJ1 1-4
Ypenburg DJ1 (O) Victoria DJ1 0-5
Zoetermeer DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 4-2
Berkel-Rodenrijs DJ1 HUDITO DJ1 5-0
Schiedam DJ2 Leonidas DJ2 5-3
Leonidas DJ1 Klein Zwitserland DJ1 7-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
HUDITO DJ1 Zoetermeer DJ1 0-4
Leonidas DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ1 0-3
Scoop Delft DJ1 (O) Ypenburg DJ1 (O) 2-2
Victoria DJ1 HDS DJ1 2-0
Schiedam DJ1 Leonidas DJ1 3-4
Klein Zwitserland DJ1 Schiedam DJ2 1-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HDS DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 2-1
Ypenburg DJ1 (O) HUDITO DJ1 10-1
Zoetermeer DJ1 Leonidas DJ2 1-0
Leonidas DJ1 Victoria DJ1 2-5
Schiedam DJ1 Klein Zwitserland DJ1 4-1
Berkel-Rodenrijs DJ1 Schiedam DJ2 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schiedam DJ2 Zoetermeer DJ1 2-1
Leonidas DJ2 Ypenburg DJ1 (O) 0-6
Scoop Delft DJ1 (O) Leonidas DJ1 5-2
HUDITO DJ1 HDS DJ1 0-3
Klein Zwitserland DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 0-1
Victoria DJ1 Schiedam DJ1 7-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS DJ1 Leonidas DJ2 0-3
Zoetermeer DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 1-4
Ypenburg DJ1 (O) Schiedam DJ2 5-4
Victoria DJ1 Klein Zwitserland DJ1 5-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Berkel-Rodenrijs DJ1 Ypenburg DJ1 (O) 1-2
Schiedam DJ2 HDS DJ1 3-1
Leonidas DJ2 Leonidas DJ1 2-6
HUDITO DJ1 Schiedam DJ1 1-4
Klein Zwitserland DJ1 Zoetermeer DJ1 1-1
Scoop Delft DJ1 (O) Victoria DJ1 0-13
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 6-0
Leonidas DJ1 HUDITO DJ1 1-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Paul Frenk
Trainer Tijmen van Tongeren

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
HDS DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 14:45
Leonidas DJ1 Schiedam DJ2 15:55
Schiedam DJ1 Leonidas DJ2 10:30
Scoop Delft DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ1 16:00
Victoria DJ1 HUDITO DJ1 12:15
Ypenburg DJ1 (O) Zoetermeer DJ1 11:00