4. mb1kampioen2014.jpg 10. Foto benen.jpg 2. Foto vlag.jpg 8. terrasmeubilair.jpg 13. H1 Silvercup 2018 07.jpg 9. H1 Silvercup 2018 05.jpg 15. H1 Silvercup 2018 08.jpg 3. H1 Silvercup 2018 03.jpg 11. H1 Silvercup 2018 06.jpg 5. H1 Silvercup 2018 04.jpg 12. Hockeymeisje 02.jpg 6. esmeelooijen.jpg 1. H1 Silvercup 2018 01.jpg 7. Hockeymeisje 01.jpg 14. veld1.jpg
Handige links

Crowdfunding
Mobiele Tribune

Klik hier om te doneren
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Heren 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Prinsenbeek H1 6 18 6 0 0 30 12 0
2 Hoeksche Waard H1 6 16 5 1 0 21 9 0
3 Voorne H1 6 13 4 1 1 24 16 0
4 Capelle H1 6 13 4 1 1 16 9 0
5 Gouda H1 6 9 2 3 1 12 13 0
6 Dopie H1 6 7 2 1 3 17 17 0
7 Krimpen H1 6 7 2 1 3 10 12 0
8 Feijenoord H1 6 4 1 1 4 12 17 0
9 Tempo H1 6 4 1 1 4 13 22 0
10 Souburgh H1 6 4 1 1 4 12 23 0
11 Waddinxveen H1 6 4 1 1 4 10 26 0
12 Ypenburg H1 6 3 1 0 5 16 17 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt MHC Tempo H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
3 nov Goudse MHC H1 14:45 uit
8 nov HC Voorne H1 20:30 thuis - Veld 1 - Management Drives
10 nov Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 n.n.b uit
17 nov HC Feijenoord H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
24 nov M.H.C. Krimpen H1 14:30 uit
8 mrt HC Capelle H1 14:45 uit
15 mrt HC De Hoeksche Waard H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
22 mrt HC Waddinxveen H1 14:45 uit
29 mrt Hockeyclub Prinsenbeek H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
5 apr Dopie H1 n.n.b uit
19 apr HC Voorne H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
10 mei MHC Tempo H1 n.n.b uit
17 mei Goudse MHC H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
24 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
7 jun HC Feijenoord H1 n.n.b uit
14 jun M.H.C. Krimpen H1 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Feijenoord H1 Gouda H1 4-1
Tempo H1 Hoeksche Waard H1 3-3
Dopie H1 Prinsenbeek H1 2-6
Voorne H1 Waddinxveen H1 7-2
Ypenburg H1 Capelle H1 1-3
Souburgh H1 Krimpen H1 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Prinsenbeek H1 Voorne H1 5-2
Capelle H1 Souburgh H1 3-2
Hoeksche Waard H1 Ypenburg H1 3-1
Gouda H1 Dopie H1 2-1
Krimpen H1 Feijenoord H1 3-1
Waddinxveen H1 Tempo H1 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Krimpen H1 Gouda H1 1-1
Feijenoord H1 Capelle H1 1-3
Voorne H1 Dopie H1 5-2
Souburgh H1 Hoeksche Waard H1 2-5
Ypenburg H1 Waddinxveen H1 10-1
Tempo H1 Prinsenbeek H1 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Prinsenbeek H1 Ypenburg H1 5-2
Capelle H1 Krimpen H1 4-0
Dopie H1 Tempo H1 6-0
Gouda H1 Voorne H1 3-3
Waddinxveen H1 Souburgh H1 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Tempo H1 Voorne H1 3-5
Souburgh H1 Prinsenbeek H1 1-6
Capelle H1 Gouda H1 2-2
Krimpen H1 Hoeksche Waard H1 1-3
Feijenoord H1 Waddinxveen H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Dopie H1 Souburgh H1 3-3
Gouda H1 Tempo H1 3-2
Prinsenbeek H1 Feijenoord H1 4-3
Waddinxveen H1 Krimpen H1 2-1
Voorne H1 Ypenburg H1 2-1
Hoeksche Waard H1 Capelle H1 3-1
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Hoeksche Waard H1 Feijenoord H1 4-1
Ypenburg H1 Dopie H1 1-3

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Frank Barendregt
Trainer Maarten Schoemaker
Manager Thymen Sieval

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Capelle H1 Waddinxveen H1 14:45
Feijenoord H1 Dopie H1 14:45
Hoeksche Waard H1 Gouda H1 14:45
Krimpen H1 Prinsenbeek H1 14:30
Souburgh H1 Voorne H1 14:45
Ypenburg H1 Tempo H1 14:45