13. H1 Silvercup 2018 07.jpg 14. veld1.jpg 8. terrasmeubilair.jpg 7. Hockeymeisje 01.jpg 15. H1 Silvercup 2018 08.jpg 2. Foto vlag.jpg 5. H1 Silvercup 2018 04.jpg 4. mb1kampioen2014.jpg 10. Foto benen.jpg 12. Hockeymeisje 02.jpg 9. H1 Silvercup 2018 05.jpg 6. esmeelooijen.jpg 3. H1 Silvercup 2018 03.jpg 1. H1 Silvercup 2018 01.jpg 11. H1 Silvercup 2018 06.jpg
Handige links

Crowdfunding
Mobiele Tribune

Klik hier om te doneren
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Dames Vet A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Groen-Geel DA 6 18 6 0 0 15 2 0
2 Rotterdam DC 6 15 5 0 1 24 5 0
3 Noordwijk DA 6 15 5 0 1 15 9 0
4 Rijswijk DA 6 15 5 0 1 13 7 0
5 Cartouche DC 6 12 4 0 2 15 8 0
6 Ypenburg DA 6 7 2 1 3 10 14 0
7 Voorne DA 6 6 2 0 4 14 14 0
8 hdm DD 6 6 2 0 4 9 11 0
9 HUDITO DB 6 6 2 0 4 11 16 0
10 IJssel DA 6 4 1 1 4 5 15 0
11 Victoria DD 6 3 1 0 5 5 16 0
12 Dordrecht DA 6 0 0 0 6 6 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Rijswijksche Hockey Club DA 15:15 uit
3 nov Groen-Geel DA 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
10 nov V.M.H.C. CARTOUCHE DC 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
17 nov Noordwijk DA 10:45 uit
24 nov Hockey Club Rotterdam DC 12:30 thuis - Veld 2
8 mrt HC Voorne DA n.n.b uit
15 mrt HC De IJssel DA n.n.b uit
22 mrt D.H.C. Hudito DB 12:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
29 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club DA n.n.b uit
5 apr HV Victoria DD 11:00 thuis - Veld 1 - Management Drives
19 apr hdm DD n.n.b uit
10 mei Rijswijksche Hockey Club DA 16:30 thuis - Veld 1 - Management Drives
17 mei Groen-Geel DA n.n.b uit
24 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DC n.n.b uit
7 jun Noordwijk DA 14:45 thuis - Veld 1 - Management Drives
14 jun Hockey Club Rotterdam DC n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rotterdam DC Noordwijk DA 1-2
Ypenburg DA Voorne DA 0-6
Victoria DD Cartouche DC 0-6
Dordrecht DA hdm DD 2-5
HUDITO DB Rijswijk DA 2-3
IJssel DA Groen-Geel DA 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche DC Rotterdam DC 0-4
hdm DD Victoria DD 2-0
Groen-Geel DA HUDITO DB 4-0
Ypenburg DA IJssel DA 2-2
Noordwijk DA Voorne DA 2-1
Rijswijk DA Dordrecht DA 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Dordrecht DA Groen-Geel DA 1-3
hdm DD Cartouche DC 1-3
Voorne DA Rotterdam DC 1-6
IJssel DA Noordwijk DA 2-1
HUDITO DB Ypenburg DA 3-0
Victoria DD Rijswijk DA 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Rotterdam DC IJssel DA 3-0
Ypenburg DA Dordrecht DA 4-0
Groen-Geel DA Victoria DD 1-0
Rijswijk DA hdm DD 2-1
Cartouche DC Voorne DA 3-0
Noordwijk DA HUDITO DB 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
hdm DD Groen-Geel DA 0-2
Rijswijk DA Cartouche DC 3-0
IJssel DA Voorne DA 0-4
HUDITO DB Rotterdam DC 1-3
Dordrecht DA Noordwijk DA 2-3
Victoria DD Ypenburg DA 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Cartouche DC IJssel DA 3-0
Groen-Geel DA Rijswijk DA 3-0
Ypenburg DA hdm DD 2-0
Noordwijk DA Victoria DD 3-1
Rotterdam DC Dordrecht DA 7-1
Voorne DA HUDITO DB 2-3

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Maartje Bedaux
Trainer Geraldine Dijk
Trainer Saskia de Groot-Dimmers
Trainer Daniëlle van der Hek
Trainer Eline Luijpen-Bloem
Trainer Patricia Vermeulen
Aanvoerder Marjolein Schlarmann
Manager Karen van Liere

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Dordrecht DA Voorne DA 13:00
Groen-Geel DA Cartouche DC 8:50
HUDITO DB IJssel DA 9:00
Rijswijk DA Ypenburg DA 15:15
Victoria DD Rotterdam DC 10:30
hdm DD Noordwijk DA 14:30