veld1.jpg jongensb1.jpg image.jpg terrasmeubilair.jpg rijp.jpg hagel.jpg jongstejeugdcopy.jpg sakemetjb1.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG mb1kampioen2014.jpg esmeelooijen.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg wkveld.jpg
Handige links
Webcam
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Meisjes A4 zl

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Wateringse veld MA2 8 16 5 1 2 28 14 0
2 Zoetermeer MA4 8 14 4 2 2 16 11 0
3 Victoria MA4 8 13 4 1 3 22 20 0
4 Pijnacker MA3 6 10 3 1 2 8 9 0
5 HUDITO MA2 6 9 3 0 3 13 13 0
6 Gouda MA3 6 4 1 1 4 7 14 0
7 Ypenburg MA4 6 3 1 0 5 9 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 jan HC Pijnacker MA3 16:50 thuis
19 jan Wateringse veld MA2 16:10 thuis
26 jan Goudse MHC MA3 17:20 thuis
26 jan D.H.C. Hudito MA2 16:00 thuis
3 feb Goudse MHC MA3 14:50 uit
3 feb HC Pijnacker MA3 14:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
Pijnacker MA3 Zoetermeer MA4 1-0
Victoria MA4 Gouda MA3 1-3
Gouda MA3 Wateringse veld MA2 0-4
HUDITO MA2 Zoetermeer MA4 2-1
Victoria MA4 Wateringse veld MA2 1-10
HUDITO MA2 Pijnacker MA3 0-1
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
Gouda MA3 Victoria MA4 2-4
Wateringse veld MA2 Zoetermeer MA4 2-4
Zoetermeer MA4 Ypenburg MA4 4-3
Pijnacker MA3 Victoria MA4 2-0
Wateringse veld MA2 Ypenburg MA4 3-1
Gouda MA3 Pijnacker MA3 1-1
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
Ypenburg MA4 Victoria MA4 0-4
HUDITO MA2 Victoria MA4 1-5
HUDITO MA2 Ypenburg MA4 2-4
Zoetermeer MA4 Gouda MA3 1-0
Zoetermeer MA4 Wateringse veld MA2 0-0
Wateringse veld MA2 Gouda MA3 3-1
ZONDAG 13 JANUARI 2019
Ypenburg MA4 Zoetermeer MA4 1-4
Pijnacker MA3 Wateringse veld MA2 2-5
Pijnacker MA3 HUDITO MA2 1-3
Zoetermeer MA4 Victoria MA4 2-2
Victoria MA4 Ypenburg MA4 5-0
HUDITO MA2 Wateringse veld MA2 5-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Nikita Taal
Trainer Tijmen van Tongeren
Manager Leon Taal

Aankomende speelronde

ZATERDAG 19 JANUARI 2019
Thuis Uit Aanvang
Gouda MA3 HUDITO MA2 16:10
Gouda MA3 Zoetermeer MA4 15:30
Wateringse veld MA2 Pijnacker MA3 15:30
Ypenburg MA4 Pijnacker MA3 16:50
Ypenburg MA4 Wateringse veld MA2 16:10
Zoetermeer MA4 HUDITO MA2 16:50