esmeelooijen.jpg rijp.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG hagel.jpg veld1.jpg jongensb1.jpg jongstejeugdcopy.jpg image.jpg mb1kampioen2014.jpg sakemetjb1.jpg wkveld.jpg terrasmeubilair.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg
Handige links
Webcam
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Jongens B3 zl

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HDS JB2 6 18 6 0 0 29 10 0
2 Ring Pass Delft JB3 8 14 4 2 2 22 13 0
3 HUDITO JB12 4 10 3 1 0 22 7 0
4 Zoetermeer JB2 6 10 3 1 2 16 16 0
5 Klein Zwitserland JB4 8 6 2 0 6 34 40 0
6 Rijswijk JB3 4 3 1 0 3 12 16 0
7 Ypenburg JB3 6 0 0 0 6 9 42 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 jan Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2 16:10 uit
19 jan Rijswijksche Hockey Club JB3 16:50 uit
27 jan D.H.C. Hudito JB12 15:20 thuis
27 jan HDS JB2 14:00 thuis
17 feb HDS JB2 15:30 uit
17 feb Rijswijksche Hockey Club JB3 16:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
Ypenburg JB3 Ring Pass Delft JB3 0-6
Ypenburg JB3 Klein Zwitserland JB4 3-10
Ring Pass Delft JB3 Klein Zwitserland JB4 3-2
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
HDS JB2 Zoetermeer JB2 2-1
Klein Zwitserland JB4 Ypenburg JB3 10-1
Ring Pass Delft JB3 Zoetermeer JB2 1-3
HUDITO JB12 Ypenburg JB3 8-2
HUDITO JB12 Klein Zwitserland JB4 9-2
HDS JB2 Ring Pass Delft JB3 4-2
ZONDAG 6 JANUARI 2019
Zoetermeer JB2 Ring Pass Delft JB3 2-2
Ypenburg JB3 Zoetermeer JB2 3-4
Rijswijk JB3 HDS JB2 2-5
Klein Zwitserland JB4 HDS JB2 2-5
Klein Zwitserland JB4 Rijswijk JB3 4-7
Ring Pass Delft JB3 Ypenburg JB3 4-0
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
HUDITO JB12 Rijswijk JB3 4-2
HUDITO JB12 Ring Pass Delft JB3 1-1
Ring Pass Delft JB3 Rijswijk JB3 3-1
ZONDAG 13 JANUARI 2019
Zoetermeer JB2 HDS JB2 2-5
Zoetermeer JB2 Klein Zwitserland JB4 4-3
HDS JB2 Klein Zwitserland JB4 8-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Paul Broekhoff
Coach Albert Goense
Trainer Tijmen van Tongeren
Manager Franca Hoff
Manager Peter Potters

Aankomende speelronde

ZATERDAG 19 JANUARI 2019
Thuis Uit Aanvang
HDS JB2 HUDITO JB12 16:10
Rijswijk JB3 Ypenburg JB3 16:50
Rijswijk JB3 Zoetermeer JB2 15:30
Ring Pass Delft JB3 HUDITO JB12 15:30
Ring Pass Delft JB3 HDS JB2 16:50
Zoetermeer JB2 Ypenburg JB3 16:10