11. H1 Silvercup 2018 06.jpg 8. terrasmeubilair.jpg 12. Hockeymeisje 02.jpg 1. H1 Silvercup 2018 01.jpg 14. veld1.jpg 2. Foto vlag.jpg 9. H1 Silvercup 2018 05.jpg 4. mb1kampioen2014.jpg 15. H1 Silvercup 2018 08.jpg 13. H1 Silvercup 2018 07.jpg 10. Foto benen.jpg 7. Hockeymeisje 01.jpg 6. esmeelooijen.jpg 3. H1 Silvercup 2018 03.jpg 5. H1 Silvercup 2018 04.jpg
Handige links
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Dames 2

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 hdm D3 13 32 10 2 1 38 17 0
2 Leiden D3 13 28 8 4 1 40 17 0
3 Victoria D4 13 28 8 4 1 37 15 0
4 Roomburg D4 13 23 7 2 4 36 25 0
5 Berkel-Rodenrijs D2 13 22 7 1 5 39 31 0
6 Forescate D2 13 18 5 3 5 20 20 0
7 Alphen D2 13 16 5 1 7 21 26 0
8 Catwijck D2 13 14 4 2 7 27 27 0
9 Schiedam D3 13 14 4 2 7 16 20 0
10 HDS D2 13 14 3 5 5 25 25 0
11 Alecto D4 13 10 3 1 9 26 37 0
12 Ypenburg D2 13 1 0 1 12 16 81 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt LOHC D3 14:30 thuis - Veld 1
31 mrt L.S.C. ALECTO D4 11:00 uit
7 apr HV Victoria D4 16:15 thuis - Veld 1
14 apr MHC Forescate D2 10:45 uit
5 mei Catwijck D2 11:00 thuis - Veld 1
12 mei Berkel Rodenrijs D2 n.n.b uit
19 mei hdm D3 11:00 thuis - Veld 1
26 mei HC Schiedam D3 n.n.b uit
2 jun HDS D2 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Victoria D4 Catwijck D2 (O) 0-0
Alecto D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) HDS D2 4-0
Leiden D3 hdm D3 1-3
Roomburg D4 Schiedam D3 2-2
Alphen D2 (O) Ypenburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam D3 Leiden D3 0-5
Ypenburg D2 (O) Roomburg D4 1-5
HDS D2 Alphen D2 (O) 1-1
Catwijck D2 (O) Forescate D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Victoria D4 0-1
hdm D3 Alecto D4 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Catwijck D2 (O) HDS D2 0-1
Roomburg D4 Alphen D2 (O) 2-1
Leiden D3 Ypenburg D2 (O) 12-3
Alecto D4 Schiedam D3 1-1
Victoria D4 hdm D3 1-1
Forescate D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HDS D2 Roomburg D4 2-4
Alphen D2 (O) Leiden D3 0-2
Ypenburg D2 (O) Alecto D4 3-5
Schiedam D3 Victoria D4 0-1
hdm D3 Forescate D2 (O) 3-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Catwijck D2 (O) 4-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate D2 (O) Schiedam D3 0-2
Alecto D4 Alphen D2 (O) 3-1
Catwijck D2 (O) hdm D3 2-4
Berkel-Rodenrijs D2 (O) HDS D2 4-4
Leiden D3 Roomburg D4 5-1
Victoria D4 Ypenburg D2 (O) 10-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Alphen D2 (O) Victoria D4 1-3
Ypenburg D2 (O) Forescate D2 (O) 1-1
HDS D2 Leiden D3 1-1
Schiedam D3 Catwijck D2 (O) 0-2
hdm D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-0
Roomburg D4 Alecto D4 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Schiedam D3 1-0
hdm D3 HDS D2 0-3
Alecto D4 Leiden D3 1-2
Catwijck D2 (O) Ypenburg D2 (O) 8-0
Victoria D4 Roomburg D4 2-2
Forescate D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Roomburg D4 Forescate D2 (O) 1-0
Leiden D3 Victoria D4 2-0
Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 3-2
Ypenburg D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-10
Schiedam D3 hdm D3 0-2
HDS D2 Alecto D4 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate D2 (O) Leiden D3 1-1
Victoria D4 Alecto D4 5-2
Schiedam D3 HDS D2 1-0
hdm D3 Ypenburg D2 (O) 7-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alphen D2 (O) 5-1
DONDERDAG 15 NOVEMBER 2018
Catwijck D2 (O) Roomburg D4 0-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Ypenburg D2 (O) Schiedam D3 1-4
Alphen D2 (O) hdm D3 0-2
Roomburg D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-4
Leiden D3 Catwijck D2 (O) 1-1
Victoria D4 HDS D2 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HDS D2 Ypenburg D2 (O) 8-0
Catwijck D2 (O) Alecto D4 4-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leiden D3 3-4
hdm D3 Roomburg D4 2-1
Schiedam D3 Alphen D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) Victoria D4 1-4
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D4 Forescate D2 (O) 1-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Schiedam D3 Roomburg D4 4-1
hdm D3 Leiden D3 2-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alecto D4 3-2
Catwijck D2 (O) Victoria D4 3-5
HDS D2 Forescate D2 (O) 1-1
Ypenburg D2 (O) Alphen D2 (O) 1-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
Alecto D4 hdm D3 2-6
Leiden D3 Schiedam D3 2-1
Roomburg D4 Ypenburg D2 (O) 5-0
Alphen D2 (O) HDS D2 4-2
Forescate D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Paul Frenk
Trainer Gino de Vin

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alphen D2 (O) Roomburg D4 12:45
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Forescate D2 (O) 10:45
HDS D2 Catwijck D2 (O) 10:45
Schiedam D3 Alecto D4 16:15
Ypenburg D2 (O) Leiden D3 14:30
hdm D3 Victoria D4 16:15