mb1kampioen2014.jpg image.jpg terrasmeubilair.jpg Foto test.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG sakemetjb1.jpg esmeelooijen.jpg wkveld.jpg jongensb1.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg jongstejeugdcopy.jpg veld1.jpg
Handige links
Webcam
Hockey.nl
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Dames 2

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 hdm D3 22 57 18 3 1 68 24 0
2 Leiden D3 22 52 16 4 2 69 26 0
3 Victoria D4 22 46 14 4 4 66 31 0
4 Berkel-Rodenrijs D2 22 39 12 3 7 64 46 0
5 Forescate D2 22 34 10 4 8 40 30 0
6 Catwijck D2 22 32 10 2 10 56 47 0
7 HDS D2 22 29 8 5 9 47 41 0
8 Roomburg D4 22 26 8 2 12 48 61 0
9 Alphen D2 22 23 7 2 13 34 46 0
10 Schiedam D3 22 21 6 3 13 33 45 0
11 Alecto D4 22 19 6 1 15 46 63 0
12 Ypenburg D2 22 1 0 1 21 20 131 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Victoria D4 Catwijck D2 (O) 0-0
Alecto D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) HDS D2 4-0
Leiden D3 hdm D3 1-3
Roomburg D4 Schiedam D3 2-2
Alphen D2 (O) Ypenburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam D3 Leiden D3 0-5
Ypenburg D2 (O) Roomburg D4 1-5
HDS D2 Alphen D2 (O) 1-1
Catwijck D2 (O) Forescate D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Victoria D4 0-1
hdm D3 Alecto D4 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Catwijck D2 (O) HDS D2 0-1
Roomburg D4 Alphen D2 (O) 2-1
Leiden D3 Ypenburg D2 (O) 12-3
Alecto D4 Schiedam D3 1-1
Victoria D4 hdm D3 1-1
Forescate D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HDS D2 Roomburg D4 2-4
Alphen D2 (O) Leiden D3 0-2
Ypenburg D2 (O) Alecto D4 3-5
Schiedam D3 Victoria D4 0-1
hdm D3 Forescate D2 (O) 3-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Catwijck D2 (O) 4-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate D2 (O) Schiedam D3 0-2
Alecto D4 Alphen D2 (O) 3-1
Catwijck D2 (O) hdm D3 2-4
Berkel-Rodenrijs D2 (O) HDS D2 4-4
Leiden D3 Roomburg D4 5-1
Victoria D4 Ypenburg D2 (O) 10-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Alphen D2 (O) Victoria D4 1-3
Ypenburg D2 (O) Forescate D2 (O) 1-1
HDS D2 Leiden D3 1-1
Schiedam D3 Catwijck D2 (O) 0-2
hdm D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-0
Roomburg D4 Alecto D4 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Schiedam D3 1-0
hdm D3 HDS D2 0-3
Alecto D4 Leiden D3 1-2
Catwijck D2 (O) Ypenburg D2 (O) 8-0
Victoria D4 Roomburg D4 2-2
Forescate D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Roomburg D4 Forescate D2 (O) 1-0
Leiden D3 Victoria D4 2-0
Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 3-2
Ypenburg D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-10
Schiedam D3 hdm D3 0-2
HDS D2 Alecto D4 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate D2 (O) Leiden D3 1-1
Victoria D4 Alecto D4 5-2
Schiedam D3 HDS D2 1-0
hdm D3 Ypenburg D2 (O) 7-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alphen D2 (O) 5-1
DONDERDAG 15 NOVEMBER 2018
Catwijck D2 (O) Roomburg D4 0-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Ypenburg D2 (O) Schiedam D3 1-4
Alphen D2 (O) hdm D3 0-2
Roomburg D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-4
Leiden D3 Catwijck D2 (O) 1-1
Victoria D4 HDS D2 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HDS D2 Ypenburg D2 (O) 8-0
Catwijck D2 (O) Alecto D4 4-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leiden D3 3-4
hdm D3 Roomburg D4 2-1
Schiedam D3 Alphen D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) Victoria D4 1-4
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D4 Forescate D2 (O) 1-2
ZONDAG 10 MAART 2019
HDS D2 Forescate D2 (O) 1-1
Catwijck D2 (O) Victoria D4 3-5
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alecto D4 3-2
Schiedam D3 Roomburg D4 4-1
hdm D3 Leiden D3 2-2
Ypenburg D2 (O) Alphen D2 (O) 1-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Alphen D2 (O) HDS D2 4-2
Roomburg D4 Ypenburg D2 (O) 5-0
Leiden D3 Schiedam D3 2-1
Alecto D4 hdm D3 2-6
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
Forescate D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Forescate D2 (O) 1-3
HDS D2 Catwijck D2 (O) 3-2
hdm D3 Victoria D4 2-1
Alphen D2 (O) Roomburg D4 4-0
Ypenburg D2 (O) Leiden D3 0-3
Schiedam D3 Alecto D4 2-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Catwijck D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Roomburg D4 HDS D2 0-4
Leiden D3 Alphen D2 (O) 4-1
Alecto D4 Ypenburg D2 (O) 5-3
Victoria D4 Schiedam D3 5-1
Forescate D2 (O) hdm D3 0-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Schiedam D3 Forescate D2 (O) 1-2
hdm D3 Catwijck D2 (O) 4-0
HDS D2 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-3
Ypenburg D2 (O) Victoria D4 0-8
Alphen D2 (O) Alecto D4 5-2
Roomburg D4 Leiden D3 1-6
ZONDAG 14 APRIL 2019
Catwijck D2 (O) Schiedam D3 7-3
Berkel-Rodenrijs D2 (O) hdm D3 3-3
Leiden D3 HDS D2 2-1
Alecto D4 Roomburg D4 2-3
Victoria D4 Alphen D2 (O) 3-1
Forescate D2 (O) Ypenburg D2 (O) 7-0
DINSDAG 30 APRIL 2019
Alphen D2 (O) Forescate D2 (O) 0-0
ZONDAG 5 MEI 2019
HDS D2 hdm D3 2-5
Schiedam D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-2
Ypenburg D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-4
Roomburg D4 Victoria D4 1-3
Leiden D3 Alecto D4 4-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Catwijck D2 (O) Alphen D2 (O) 3-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Ypenburg D2 (O) 7-0
hdm D3 Schiedam D3 1-0
Alecto D4 HDS D2 1-2
Victoria D4 Leiden D3 0-3
Forescate D2 (O) Roomburg D4 4-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Ypenburg D2 (O) hdm D3 0-7
HDS D2 Schiedam D3 3-2
Alphen D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Alecto D4 Victoria D4 4-5
Leiden D3 Forescate D2 (O) 2-0
Roomburg D4 Catwijck D2 (O) 5-6
ZONDAG 26 MEI 2019
HDS D2 Victoria D4 0-1
Catwijck D2 (O) Leiden D3 4-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D4 4-0
hdm D3 Alphen D2 (O) 4-0
Schiedam D3 Ypenburg D2 (O) 4-1
Forescate D2 (O) Alecto D4 0-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Roomburg D4 hdm D3 1-3
Alphen D2 (O) Schiedam D3 0-2
Ypenburg D2 (O) HDS D2 0-5
Leiden D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
Alecto D4 Catwijck D2 (O) 0-2
Victoria D4 Forescate D2 (O) 3-4

Teamondersteuning