hagel.jpg veld1.jpg image.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG rijp.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg terrasmeubilair.jpg jongensb1.jpg mb1kampioen2014.jpg esmeelooijen.jpg wkveld.jpg sakemetjb1.jpg jongstejeugdcopy.jpg
Handige links
Webcam
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast



Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs D1 11 21 6 3 2 22 11 0
2 Forescate D1 11 21 6 3 2 19 13 0
3 Etten-Leur D1 11 20 6 2 3 20 13 0
4 Pollux D1 11 20 6 2 3 18 11 0
5 Westland D1 11 20 6 2 3 22 16 0
6 Rapid D1 11 17 4 5 2 20 19 0
7 Groen-Geel D1 11 15 4 3 4 17 14 0
8 Ypenburg D1 11 12 3 3 5 16 20 0
9 IJssel D1 11 12 3 3 5 14 18 0
10 Barendrecht D1 11 12 3 3 5 10 14 0
11 Gouda D1 11 6 1 3 7 14 23 0
12 Derby D1 11 5 1 2 8 11 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 feb !Oefenwedstrijd Kieviten D1 n.n.b thuis - Veld 1
24 feb !Oefenwedstrijd Cartouche D1 n.n.b thuis - Veld 2
3 mrt !Oefenwedstrijd Voorne D1 n.n.b thuis - Veld 2
10 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
17 mrt Goudse MHC D1 n.n.b uit
24 mrt MHC Forescate D1 n.n.b thuis
31 mrt Groen-Geel D1 n.n.b uit
7 apr Berkel Rodenrijs D1 n.n.b thuis
14 apr HV Westland D1 n.n.b uit
5 mei VMHC Pollux D1 n.n.b thuis
12 mei HC De IJssel D1 n.n.b uit
19 mei Hockeyclub Barendrecht D1 n.n.b thuis
26 mei H.C. Derby D1 n.n.b thuis
2 jun G.H.C. RAPID D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Gouda D1 Rapid D1 2-2
Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1
Westland D1 Pollux D1 2-1
Derby D1 Forescate D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Gouda D1 3-1
Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1
Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0
Pollux D1 IJssel D1 1-0
Barendrecht D1 Westland D1 0-3
Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1
Forescate D1 Ypenburg D1 0-0
Westland D1 Rapid D1 6-3
Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0
Derby D1 Pollux D1 0-2
IJssel D1 Barendrecht D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1
Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1
Barendrecht D1 Derby D1 0-1
Rapid D1 IJssel D1 3-2
Gouda D1 Westland D1 0-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Westland D1 Groen-Geel D1 1-0
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1
Forescate D1 Pollux D1 2-1
IJssel D1 Gouda D1 2-1
Derby D1 Rapid D1 1-3
Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Ypenburg D1 Westland D1 3-0
Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Barendrecht D1 Forescate D1 1-2
Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1
Gouda D1 Derby D1 3-2
Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Forescate D1 Rapid D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1
Pollux D1 Ypenburg D1 3-1
Derby D1 Groen-Geel D1 0-3
IJssel D1 Westland D1 3-1
Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Ypenburg D1 IJssel D1 1-2
Barendrecht D1 Pollux D1 1-0
Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2
Gouda D1 Forescate D1 1-2
Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2
Westland D1 Derby D1 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0
Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1
Pollux D1 Rapid D1 0-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
Derby D1 IJssel D1 1-1
Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rapid D1 Barendrecht D1 2-1
Gouda D1 Pollux D1 2-4
Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1
Westland D1 Forescate D1 2-2
IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2
Derby D1 Ypenburg D1 1-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2
Forescate D1 IJssel D1 5-1
Ypenburg D1 Rapid D1 1-1
Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1
Barendrecht D1 Gouda D1 2-2
Etten-Leur D1 Derby D1 4-3

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Marcel de Jager
Coach/trainer Leonie Looijen

Teamsponsor

Aankomende speelronde

ZONDAG 10 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Groen-Geel D1 12:45
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1
Forescate D1 Derby D1
Pollux D1 Westland D1
Rapid D1 Gouda D1
Ypenburg D1 Etten-Leur D1